פעילויות חברתיות בבית אבות

ההורים מגיעים לגיל מבוגר מאוד, ולצערך, אינך יכול להעניק להם את הטיפול הראוי. להוריך דעה צלולה, אך קשה להם מאוד להתנייד ממקום למקום, להכין אוכל, להתרומם מהמיטה או ממקום מושבם או לבצע פעילויות חיוניות אחרות. ניסית להעניק להם סיוע יומיומי בבית, על ידי סבב בינך לבין אחיך וכן טיפול חיצוני נוסף, אך אתה מבין שהוריך, מעבר לטיפול הפיזי, זקוקים, יותר מכך, לחברה באופן יומיומי ורציף. על כן, אתה ואחיך מגיעים להבנה כי הטיפול הראוי והטוב ביותר עבור הוריך, הוא

העברתם לבית אבות

אתם מתחילים לבחון בתי אבות בקרבת מקום אליכם, על מנת שיהיה קל לבקר אותם באופן יומיומי. אתם מחליטים יחד על מספר קריטריונים חשובים לבית האבות, בהם בראש ובראשונה טיפול רפואי על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום, בין אם מדובר ברופאים, אחיות או טיפול סיעודי. כמו כן, חשוב לכם כי בית אבות יהיה אסטטי, מעוצב היטב, וחדר המגורים בו ישהו הוריך יהיה מעוצב באופן ביתי ונעים מחד, ובאופן בטיחותי ופרקטי למצבם מאידך.כמו כן, אתם בוחנים אילו פעילויות חברתיות מתבצעות בבית האבות, וכן בוחנים את חדר האוכל, איכות האוכל וכן התושבים הנוספים בבית האבות.

לאחר סקר שוק די מקיף, אתם לוקחים את הוריכם לבחון מספר בתי אבות שענו על הקריטריונים שלכם, ולאחר אישורם, מעבירים אותם לבית האבות הנבחר.

לאחר שהות של שבוע, אתם כבר יכולים להבחין בשינוי- ההורים שלכם עירניים יותר, מנהלים חיי חברה פעילים, רכשו חברים ומכרים ומנהלים שיחות ודיונים.כמו כן, הוריך לוקחים חלק בפעילויות החברתיות המתקיימות בבית האבות, בין אם מדובר בחוגים המתאימים למצבם הבריאותי או טיולים כאלו ואחרים.הוריך נהנים מחדרם ומפרטיותם, וכן מקבלים את הסיוע הנחוץ להם לצורך התנהלותם היומיומית.הצוות הרפואי עבר היטב על עברם הבריאותי ויודע בכל זמן מה מתרחש עמם. הוא מכיר את התרופות הנלקחות על ידם כך שיודע להעניק להם את הטיפול הנדרש.הוריך מאושרים בבית אבות, ונעים לך לדעת כי ביצעתם את הצעד הנכון עבורם.

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח