הובלת מוצרים לבית ולגן

לאחר שרכשתם ממוצרי החנות, הגיע העת לדון בנושא כיצד ניתן להוביל את הפריטים בדרך הבטוחה ביותר.

כדי להוביל את המוצרים באופן הנכון, חשוב לשכור מובילים איכותיים או להיעזר בשירותי ההובלות שמצויים באתר. בדרך כלל מדובר במובילים בעלי יכולת מקצועית מוכחת לנהל את תהליך ההובלה במקצועיות ובמיומנות וכך להקל עליכם בשלב ההובלה - בעזרת הידע המקצועי והיכולת המוכחת בתחום. על מנת שההובלה תעבור בשלום ובקלות, בשביל שלא תיקלעו לתסבוכות מיותרות, חשוב לאתר מובילים איכותיים. כאלה שיעמדו ביעד שלכם ויבצעו את ההובלה שאתם צריכים בצורה הטובה ביותר. והכי חשוב – להוציא אתכם עם תום השירות, שבעי רצון ומרוצים מהתהליך ומהעבודה שבוצעה. מה חשוב לכם? מה אתם רוצים שהמובילים יעשו עבורכם? מהם הציפיות שלכם מהם?

מובילים זהירים להובלת מוצרים שנרכשו

הובלה זהירה
– לא משנה מה רכשתם באתר, בין אם רכשתם ארונות או פינות ישיבה לגינה, מדובר בחפצים בעלי ערך רב. זו הסיבה לכך שחובה על המובילים להתייחס כראוי למוצרים שרכשתם ולהוביל אותם בזהירות רבה. רק אם תהיה התייחסות זהירה לכל החפצים, והתכולה תועבר בעדינות, יש סיכוי שהחפצים שלכם יגיעו בשלום לדירת היעד שלכם. הזהירות הזו נדרשת לחפצים שבירים כמו כלי זכוכית או פורצלן, וגם למכשירי חשמל, לא פעם אירעו מקרים בהם מכשירי חשמל ניזוקו במהלך העברה ונזקקו לתיקון מקצועי לאחר מכן... גם הרהיטים פגיעים ועלולים להינזק בשלב המעבר. חריצים או שריטות עלולות לפגוע באופן משמעותי במראה של הריהוט. העברה זהירה ונכונה תגן על הרהיטים ועל מוצרי החשמל מפני נזקים אפשריים.

הובלה יעילה – על מנת להימנע מקבלת המוצרים במועד לא נח, יש לתאם מראש את תאריך ושעת ההובלה עם המובילים שבחרתם ולא משנה אם מדובר במובילים ששכרתם באופן עצמאי או שאתם נעזרים בשירותי ההובלות של אתר "שיווק ישיר". לאחר תיאום מועד ההובלה, יש לוודא שמישהו נמצא בבית על מנת לקבל את המוצרים שנרכשו באתר וכמו כן יש לוודא יום עד יומיים לפני מועד קבלת המוצרים שהמשלוח מתקיים כמתוכנן.

שירות והקשבה – צריך להבין. שירותי הובלות משלבים אלמנטים תפעוליים לצד מרכיבים רגשיים ולכן על המובילים של המוצרים להיות קשובים לצורך שלכם כבעלי הבית.

הובלות של מוצרים מיוחדים – יש לעקוב אחר ההוראות שניתנות לכם על ידי המובילים במקרים בהם רכשתם מוצרים שדורשים שירותי הובלות מיוחדים כגון הרכבה של המוצרים בבית הלקוח (לדוגמה, הרכבה של מערכת ישיבה לגינה), מוצרים גדולים שדורשים הפעלת מנוף או מוצרים שדורשים הגעה של טכנאי לפני פריקתם מן האריזה.

פנו אל חברה מקצועית ומנוסה

בשביל שאכן תוכלו להוביל את המוצרים שנרכשו באתר בצורה מהירה ומקצועית, חשוב כי תעשו זאת באמצעות חברת הובלות מקצועית ומיומנת. 

כזו שביצעה בעבר עבודות שכאלו – כדוגמת חברות ההובלות שעובדות עם מפעילי שיווק ישיר. הניסיון בתחום מקנה למובילים את היכולת לעשות את ההובלה על הצד הטוב ביותר. בכל תחום זה כך וגם בתחום הובלת המוצרים. הניסיון והעשייה מקנים יכולות ומשפרים את הכלים המקצועיים בשביל לספק ללקוח את השירות המוצלח והמושלם בהתאם לצרכיו.

בפעם הבאה שאתם רוכשים מוצר כלשהו, קחו בחשבון גם את אפשרויות ההובלה שמוצעות לכם. רשתות שיווק מובילות מספקות שירותי הובלה איכותיים וגם אם קיימת בעיה כלשהי, תמיד אתם יכולים לפנות אל מובילים אמינים אחרים רק שאם בחרתם בדרך השנייה, עליכם לקחת בחשבון שהדבר עשוי לפגוע באחריות שניתנת על ידי החברה שמכרה לכם את המוצרים. 

אם החנות. בסופו של דבר מדובר בחברת הובלות מסודרת ואמינה שנבדקה בקפידה ונבחרה לאחר מחשבה רבה – כדי שלקוחות החנות ייהנו מחוויית קנייה מושלמת.

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח