שירות לקוחות והזמנות 077-2316660

מומלץ להגיע להתרשם תצוגה במקום
מיין מוצרים לפי

ערסלים לגינה שלכם הוא פינוק שניתן להגשים! קיימים מספר סוגים עיקריים: ערסלי חבלים, ערסלי בד, ערסלים קלועים, ערסלי ישיבה ועוד. אנחנו אוהבים להתפנק, לשכב בצל, לנמנם על נדנדה בתנוחה הכי נוחה שיש, מבלי להרגיש מתחת לגב שום תמיכה קשיחה – זה פינוק חלומי.
 

ערסל הוא מוצר פשוט יחסית: מלבן גדול מאריג קלוע עם חבלים או לולאות בשני צדדים הקצרים, המאפשרים את תלייתו בין שני עצים או עמודים. במקור לא היה הערסל עניין של פינוק בלבד, אלא של צורך חיוני: מי שעשה אי פעם טיול ביערות הגשם של דרום אמריקה יודע ששם נדרש פתרון לשינה שהוא מוגבה מהקרקע מחשש לחרקים ונחשים.

עד מהרה התפשט הערסל מהג'ונגל אל הגינות, החצרות והבריכות, אל סיפוניהן של ספינות שיט, אל חוף הים, ואל כל מקום בו אנחנו זקוקים למנוחה טובה. השוק מציע כיום מאות דגמים שונים של ערסלים לגינה, וביניהם ערסלי שכיבה וערסלי ישיבה, ערסלים כתר פלסטיק עם בסיס מתקפל שעבורם אין צורך לחפש עצים במרחק מתאים, ערסלי שכיבה זוגיים המיועדים למשקל רב יותר, ועוד. רובם של הדגמים הם פיתוחים שונים של ערסל השכיבה הקלאסי, וניתן לציין שלושה סוגים עיקריים: ערסלי חבלים, ערסלי בד וערסלים קלויים. ערסלי שכיבה מחבלים מורכבים מחבלי כותנה או חבלים בהם משולבים סיבים פלסטיים, ולא מאריג רציף כמו ערסלים אחרים.

ערסלי גינה נוחים להנאה מקסימלית

ככל שהמשבצת הנוצרת על ידי החבלים קטנה יותר, הערסל יהיה נוח יותר. ערסלי שכיבה מבד נוחים יותר בגלל האריג שמקבל בקלות את הצורה של גופנו, אבל האיוורור שלהם נחות לעומת ערסלי חבלים. ערסלי בד יכולים להיות עשויים קנבס או בד עבה אחר, לרבות סינתטי. ערסלי שכיבה קלועים נחשבים לנוחים ביותר מכיוון שהם חזקים מאוד ביחס למשקלם, תומכים בגוף ומאווררים. קיימים גם ערסלי שכיבה מבמבוק, בהם האריג עשוי מסיבי במבוק והעמודים עשויים ממוטות במבוק. ערסלים אלה מתאימים למי שמחפש מוצרים אקולוגיים מתכלים. 


בנוסף לכך, בכל קטגוריה ניתן למצוא ערסלי ישיבה, שתופס פחות מקום מערסל שכיבה ומשמש נדנדה מצוינת לילדים. ערסל ישיבה דורש נקודת תלייה אחת בלבד, ולכן קל יותר למצוא מקום עבורו. ערסל לגינה יתאים מאוד למתחם חיצוני של וילות בצפון עם בריכה - כי מה יותר מושלם מלשכב בערסל מפנק על ספת בריכה בווילת נופש?


מבחר רחב ריהוט גן במגוון דגמים מעוצבים, לקיץ, לחורף, איכותי לטווח ארוך, הזמינו מהאתר או התקשרו עוד היום!

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח