לקוחות יקרים, עקב מעבר למקום החדש "מושב גבעת כח"יתכן חוסר במוצרים באיסוף עצמי, לכן לפני הגעה נא לחייג לטלפון:03-6036166
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • AAA
להצעה משתלמת
שלח פרטים
| שדרת השלום 84, מושב גבעת כ"חלהזמנות 077-231-6660

להזמנות חייגו

077-231-6660

מומלץ להגיע אלינו כדי להתרשם מהתצוגה

קטלוג מוצרים

ערסלים לגינה

מתוך 3

ערסלים לגינה שלכם הוא פינוק שניתן להגשים! קיימים מספר סוגים עיקריים של ערסלים: ערסלי חבלים, ערסלי בד וערסלים קלועים. בנוסף, קיימים פיתוחים שונים כגון ערסל ישיבה, ערסל במבוק ואחרים. אנחנו אוהבים להתפנק. לשכב בצל ולנמנם זה פינוק מצוין. לשכב בצל ולנמנם על נדנדה זה פינוק מרתק. אבל לשכב בצל ולנמנם בתנוחה עוברית, מבלי להרגיש מתחת לגב שום תמיכה קשיחה – זה פינוק חלומי.
 

מתוך 3

איך אפשרי הדבר? התשובה היא ערסל. ערסל הוא מוצר פשוט יחסית: מלבן גדול מאריג קלוע עם חבלים או לולאות בשני צדדים הקצרים, המאפשרים את תלייתו של הערסל בין שני עצים או עמודים.במקור לא היה הערסל עניין של פינוק בלבד, אלא של צורך חיוני: מי שעשה אי פעם טיול ביערות הגשם של דרום אמריקה יודע ששם נדרש פתרון לשינה שהוא מוגבה מהקרקע מחשש לחרקים ונחשים. 

עד מהרה התפשט הערסל מהג'ונגל אל הגינות, החצרות והבריכות, אל סיפוניהן של ספינות שיט, אל חוף הים, ואל כל מקום בו אנחנו זקוקים למנוחה טובה.השוק מציע כיום מאות דגמים שונים של ערסלים לגינה, וביניהם ערסלי שכיבה וערסלי ישיבה, ערסלים כתר פלסטיק עם בסיס מתקפל שעבורם אין צורך לחפש עצים במרחק מתאים, ערסלי שכיבה זוגיים המיועדים למשקל רב יותר, ועוד.רובם של הדגמים הם פיתוחים שונים של ערסל השכיבה הקלאסי, וניתן לציין שלושה סוגים עיקריים של ערסלים: ערסלי חבלים, ערסלי בד וערסלים קלויים. ערסלי שכיבה מחבלים מורכבים מחבלי כותנה או חבלים בהם משולבים סיבים פלסטיים, ולא מאריג רציף כמו ערסלים אחרים.

ערסלים נוחים

ככל שהמשבצת הנוצרת על ידי החבלים קטנה יותר, הערסל יהיה נוח יותר. ערסלי שכיבה מבד נוחים יותר בגלל האריג שמקבל בקלות את הצורה של גופנו, אבל האיוורור שלהם נחות לעומת ערסלי חבלים. ערסלי בד יכולים להיות עשויים קנבס או בד עבה אחר, לרבות סינתטי. ערסלי שכיבה קלועים נחשבים לנוחים ביותר מכיוון שהם חזקים מאוד ביחס למשקלם, תומכים בגוף ומאווררים.קיימים גם ערסלי שכיבה מבמבוק, בהם האריג עשוי מסיבי במבוק והעמודים עשויים ממוטות במבוק. ערסלים אלה מתאימים למי שמחפש מוצרים אקולוגיים מתכלים. בנוסף לכך, בכל קטגוריה ניתן למצוא ערסלי ישיבה, שתופס פחות מקום מערסל שכיבה ומשמש נדנדה מצוינת לילדים.ערסל ישיבה דורש נקודת תלייה אחת בלבד, ולכן קל יותר למצוא מקום עבורו.ערסל לגינה יתאים מאוד למתחם חיצוני של וילות בצפון עם בריכה - כי מה יותר מושלם מלשכב בערסל מפנק על ספת בריכה בווילת נופש?