ערסלים לגינה שלכם הוא פינוק שניתן להגשים! קיימים מספר סוגים עיקריים: ערסלי עשויים חבלים, עשויים בד, קלועים, לישיבה ועוד. אנחנו אוהבים להתפנק, לשכב בצל, לנמנם על נדנדה בתנוחה הכי נוחה שיש, מבלי להרגיש מתחת לגב שום תמיכה קשיחה – זה פינוק חלומי.
   

  ערסלים שיווק ישירערסל הוא מוצר פשוט יחסית: מלבן גדול מאריג קלוע עם חבלים או לולאות בשני הצדדים הקצרים, המאפשרים את תלייתו בין שני עצים או עמודים. במקור לא היה הערסל עניין של פינוק בלבד, אלא של צורך חיוני: מי שעשה אי פעם טיול ביערות הגשם של דרום אמריקה יודע ששם נדרש פתרון לשינה שהוא מוגבה מהקרקע מחשש לחרקים ונחשים. עד מהרה התפשט המוצר מהג'ונגל אל הגינות, החצרות והבריכות, אל סיפוניהן של ספינות שיט, אל חוף הים, ואל כל מקום בו אנחנו זקוקים למנוחה טובה.

  השוק מציע כיום מאות דגמים שונים של ערסלים אשר יכולים להיות פינת ישיבה לגינה וגם מיועדים לשכיבה. יש כאלו מכתר פלסטיק עם בסיס מתקפל שעבורם אין צורך לחפש עצים במרחק מתאים, כאלה המיועדים לשני אנשים ומתאימים למשקל רב יותר ועוד.

  רובם של הדגמים הם פיתוחים שונים של נדנדת השכיבה הקלאסית, וניתן לציין שלושה סוגים עיקריים:כאלו העשויים חבלים, בד או קלויים. נדנדות שכיבה מחבלים מורכבים מחבלי כותנה או חבלים בהם משולבים סיבים פלסטיים, ולא מאריג רציף כמו האחרים.


  ערסלי גינה נוחים להנאה מקסימלית

  ככל שהמשבצת הנוצרת על ידי החבלים קטנה יותר, הערסל יהיה נוח יותר. נדנדות שכיבה מבד נוחים יותר בגלל האריג שמקבל בקלות את הצורה של גופנו, אבל האיוורור שלהם נחות לעומת החבלים. אלה העשויים מבד יכולים להיות עשויים מחומרים כגון: קנבס או בד עבה אחר, לרבות סינתטי.

  עריסת שכיבה קלוע נחשבת לנוחה ביותר מכיוון שהיא חזקה מאוד ביחס למשקלה, תומכת בגוף ומאווררת. קיימים גם מוצרי שכיבה מבמבוק, בהם האריג עשוי מסיבי במבוק והעמודים עשויים ממוטות במבוק. ערסלים אלה מתאימים למי שמחפש מוצרים אקולוגיים מתכלים. 

  בנוסף לכך, בכל קטגוריה ניתן למצוא עריסות ישיבה, שתופסות פחות מקום מעריסות שכיבה ומשמשת נדנדה מצוינת לילדים. כשמדובר בישיבה דרוש נקודת תלייה אחת בלבד, ולכן קל יותר למצוא מקום להצבה. ערסל לגינה יתאים מאוד למתחם חיצוני של וילות בצפון עם בריכה - כי מה יותר מושלם מלשכב בעירסול מפנק על ספת בריכה בווילת נופש?


  מבחר רחב ריהוט גן במגוון דגמים מעוצבים, לקיץ, לחורף, איכותי לטווח ארוך, הזמינו מהאתר או התקשרו עוד היום!

  כרטיסים נתמכים
  תשלום מאובטח