ארונות אמבטיה מעוצבים

כיום לא ניתן למצוא חדר אמבטיה ללא ארונות. בין אם מדובר בארון העומד על הרצפה, או ארונות אמבטיה תלויים, כמעט בכל חדר אמבטיה ניתן למצוא ארונות אמבטיה מעוצבים.אם בעבר הדגש בעיצוב של רהיט היה על הנוחות והפרקטיות, כיום עיקר הדגש הינו על עיצוב ויופי.
אילו סוגי ארונות אמבטיה מוצעים בשוק?
ישנם ארונות אמבטיה תלויים, כשלמעשה מדובר בארון ללא רגליים, אלא תלוי על הרצפה, מה שהופך את ניקיון חדר האמבטיה לנוח במיוחד, שכן ניתן לנקות מתחתיו. כמו כן, ישנם ארונות רגילים המתמקמים עם רגלים על הרצפה. ישנו ארון עם מגרות בלבד וארון משולב עם מגרות ודלתות. ניתן גם למצוא ארון בעל מקום לכביסה, או עם מגירה קטנה לחפצים קטנים.

העיצובים אינם מסתיימים

סגנונות עיצוב לא נגמרים אף פעם, ניתן לעצב תמיד כיד הדמיון בהתאם לטעמכם האישי. ניתן למצוא ארונות אמבטיה עם עיצוב מודרני, לבן וסגירה שקטה של המגירות, וכן ניתן למצוא ארון בעיצוב כפרי. ארונות אמבטיה יכולים להיות מעץ, פורמייקה או פלסטיק. כמו כן, קיימים מאות גוונים וסוגים של ארונות.


כיצד ניתן לבחור בין כל המבחר הענק של ארונות אמבטיה מעוצבים?

ארונות אמבטיה אמורים להתאים לעיצוב הכולל של חדר האמבטיה. כך, אם בחרתם למשל לרצף את חדר האמבטיה עם קרמיקה בצבע כחול לקירות ואפור לרצפות, הארון יכול להיות בצבע לבן, כחלכל או סוג מסויים של אפור.אם חדר האמבטיה הוא בלבן, ניתן לרכוש ארונות תלויים לאמבטיה בצבע שונה ומנוגד, כך שישבור מעט את הלבן. עם זאת, אם אתם מעוניינים במראה הנקי, כנראה שארון לבן יהיה הפתרון האדיאלי עבורכם.

בזמן בחירת הארון, מעבר להתאמתו לחדר האמבטיה, יש לזכור כי עליו להתאים גם לצרכים שלכם. כך, למשל, אם תרכשו ארון אמבטיה ב omdesign רק בשל יופיו, אך גודלו יהיה קטן מדיי, כל המגבות שלכם יאלצו להיות מחוץ לארון, כך שתאלצו לרכוש שידה נוספת על מנת לחפות על כך.ארון לאמבטיה עשוי להוסיף רבות לעיצוב, או לגרוע ממנו. יש לבחון היטב הארון הנרכש, הן מבחינת עיצובו והן מבחינת התאמתו לצרכיכם.


בשיווק ישיר תוכלו להתייעץ על שאלה. ניסיון השנים לימד אותנו שניתן לעצב כל מקום בהתאם לצרכים שלכם וטעמכם האישי. בין אם בדובר בארונות לאמבטיה ובין אם מדובר בפינות ישיבה לגינה. האפשרויות כאמור אינן נגמרות ובעזרת יצירתיות ניתן להכין פינות מקסימות ומעוצבות לחללים השונים.

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח