ציוד לבית ולגן

למעקות יש מקום חשוב ובעל משמעות רבה בכל מבנה ובית. זה נכון גם לגבי גינות. כיצד היו נראים החיים לנו ללא מעקות ברזל?

אחד הדברים החשובים ביותר בכל מבנה וגן הוא מעקות הברזל. מדובר במעקות שמביאים עימם מספר תועלות בעלות חשיבות רבה. בואו וקראו על כך והחליטו גם אתם באשר להתקנת המעקות שלכם. כי בהחלט מומלץ וכדאי לבצע התקנה. זו אמנם הוצאה כספית, אך זה כדאי ושווה בהחלט.

מהם השימושים של המעקות?

  • בטיחות – כל אחד מאתנו מודע לך שהבטיחות קודמת לכל. וזה אומר שעבור חלונות, מדרגות ומשטחים שגובלים במקומות אליהם מסוכן להיכנס, חשוב להתקין מעקות בטיחות. המעקות יהיו בגובה הנדרש על פי התקנים. אם כי מומלץ תמיד לבדוק את הגובה ולבחור את הגובה הרצוי לכם לשלווה הנפשית. לא פעם מגלים אנשים כי הגובה הרשום בתקני הבטיחות אינו מספק אותם, והם בוחרים להתקין מעקה גבוה יותר.
  • הגדרת השטח – כאשר עושים שימוש בשטח חשוב מאוד כי השטח יהיה מוגדר היטב. זה נכון במיוחד עבור ריהוט גינות גדולות בהם משתמשים למטרות שונות ומגוונות. לדוגמה גינה אחת בה קיימת פינת ישיבה, בריכה, שטח גינון ואזור בו נמצאים מתקני משחרק. אם שטח הגינון נמצא בצמוד לשטח המתקנים, המעבר נעשה בקלות ואין כל הבדל בין שטח אחד למשנהו. התנהלות כזו בהחלט פוגמת בשימוש שלכם בגינה. כיוון שלא ברור מה המקום של כל פריט, וכך נוצר ערבוב וחוסר סדר במקום. מסיבה זו רצוי להתקין מעקה בין השטחים השונים ובכך להתאים את השטח עבור שימוש הרצוי לכם.
  • עיצוב – מעקה ברזל עשוי לתרום רבות לעיצוב של המקום. כאשר מתקינים מעקה מתכת במקום ניתן לבחור בין מעקות בעיצובים שונים ובצבעים מגוונים. ובכך משיגים עיצוב מוצלח ותוספת מרעננת למראה של המקום. זה מתאם הן לבית והן לגן. המעקה יותאם כמובן לנתונים במקום, כך שהוא יתאים לסביבה ותיווצר שלימות הרמונית בין מכלול האלמנטים במקום.

אנחנו בחברת שיווק ישיר מזמינים אתכם להתרשם ממבחר עצום של מוצרים איכותיים המתאימים לצרכים שלכם כגון זולות לגינה, ריהוט למרפסת, מוצרים חימום בחורץ או קירור בקיץ. אנחנו מספקים ללקוחות רבים את המוצרים הנצרכים להם ודואגים שכל לקוח יהיה מרוצה מהמוצר ומהשירות.
גם אתם מוזמנים אלינו כדי להתרשם ממבחר מעקות ברזל לצד המון מוצרים נוספים שתוכלו למצוא אצלנו. המבחר רחב והשירות מצוין. וכמובן – המחיר משתלם. הצטרפו ללקוחות המרוצים והממליצים שלנו!

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח