שירות לקוחות והזמנות 077-2316660

מומלץ להגיע להתרשם מתצוגה במקום

  טרמפולינות לבית הן בגדר חובה כאשר יש לכם חצר, הילדים שלכם יוכלו להנות שעות מקפיצה מהנה ואף בטוחה. זו אחת הדרכים הטובות ביותר לשעשע את הילדים שלכם ולהפיג את השעמום שלהם תוך פעילות ספורטיבית וכיפית.
  חשוב לציין שאומנם בבתים רבים בוחרים לקנות טרמפולינה לחצר כדי שהילדים יוכלו להוציא מרץ וליהנות, אולם היא יכולה לשמש גם כאטרקציה במקומות נוספים. אם אתה בעל עסק, ייתכן ורכישת המקפצה תעזור למשוך אליך לקוחות נוספים, במיוחד אם אתה פונה לקהל הצעיר או למשפחות בעלות ילדים.

  אילו עסקים יכולים להפיק תועלת מקניית טרמפולינות?

  ✔️ בעלי צימרים, אכסניות ומלונות, אשר רוצים להציב בחצר מתקנים להנאתם של הילדים.

  ✔️ גני אירועים, המעוניינים לספק פעילות לילדים המגיעים לאירוע ביחד עם הוריהם, כדי למנוע מהם שעמום מצד אחד, ומצד שני לאפשר להורים ליהנות בשקט מן האירוע.

  ✔️ חברות להפקת אירועים, ובמיוחד כאלו שעוסקות בתכנון והקמת ירידים, פסטיבלים והפנינג בנושאים שונים למשפחות או לימי גיבוש של עובדים ובני משפחותיהם.

  ✔️ מתחמי היי ג'אמפ ומשטחי קפיצות, אשר רוצים לתחום אזור לילדים קטנים יותר.

  ✔️ בבריכות שחייה, בהם מקצים שטח מוגדר בדשא לפעילויות שונות.טרמפולינות שיווק ישיר

  ✔️ בכל עסק המפעיל ג'ימבורי או פארק אתגרים.

  מה חשוב לבדוק כאשר קונים טרמפולינות לחצר הבית או לעסק

  הדבר הראשון שחשוב לבדוק זה כמובן את מידת הבטיחות של המוצר ולשם כך יש לוודא שמדובר במוצר של מותג מוכר ואמין, ושקיים תו תקן.

  הדבר השני שיש לבדוק זה את היציבות של הטרמפולינה ולשם כך יש לבדוק מאילו חומרי גלם היא עשויה, מה גובה הרגליים ומה מקסימום המשקל שהיא יכולה לשאת.

  הדבר השלישי הוא לוודא האם הרשת היא פנימית או חיצונית, כאשר מומלץ לבחור ברשת פנימית מכיוון שהיא מגנה בצורה טובה יותר על הקופצים ומונעת מהם נפילות על החלק הקשיח של המקפצה.

  הדבר הרביעי הוא בחירת המידות, כאשר יש דגמים שונים כך שתוכלו לבחור בדגם בגודל המתאים ביותר לגינת הבית או החצר.

  לסיום בדקו האם החברה ממנה אתם קונים מציעה גם שירותי הובלה והרכבה של המוצר, ומה כוללת תעודת האחריות שתינתן לכם במועד הרכישה.

  אבזור נלווה לטרמפולינה לגינה

  כשאתה קונה טרמפולינה לעסק, אתה צריך לקחת בחשבון את רמת השחיקה והבלאי כפי שנוצר בלאי טבעי בכל מוצר אחר כגון ערסלים או כל ריהוט למרפסת. אם אתה נותן שירות למספר גבוה של לקוחות והשימוש במקפצה הוא יומיומי, תצטרך לדאוג גם להחליף מדי פעם חלקים שונים בה ולדאוג לאבזור נלווה. האביזר הראשון הוא רשת. רשת משמשת לשמירה על הגנה ובטיחות הקופצים, ומונעת מהם ליפול. יש דגמים המגיעים ביחד עם רשת מלכתחילה, אולם גם בהם עלול להיות בלאי גבוה ומדי פעם יעלה הצורך להחליף ברשת חדשה. את הרשת יש לרכוש בהתאם לקוטר המקפצה.

  אביזר נוסף שצריך להחליף מדי פעם זה מגן קפיצים, אותו מסדרים מסביב למשטח הקפיצות, וגם הוא מגיע בגדלים שונים בהתאם לקוטר.

  עוד אביזרים שאפשר לרכוש אלו סולמות לעלייה וירידה נוחים מן המתקן וכיסוי שישמור על הטרמפולינה מפני רטיבות וקרני השמש, בתקופות בהן אין בה שימוש. ה


  אז אם אתם מחפשים טרמפולינות ובכלל ריהוט גן איכותי מכל הסוגים - אנחנו כאן בשבילכם בחברת שיווק ישיר, הזמינו מהאתר או התקשרו עוד היום! מחכים לכם....

  כרטיסים נתמכים
  תשלום מאובטח