הובלה בטוחה של ריהוט גן

הגינות של היום כוללות הרבה יותר מכל מה שהיו בגינות לפני עשר ועשרים שנה. כיום הבנייה בקומות הקרקע, או כאשר מדובר בבתים חד קומתיים שאופייני לפגוש במושבים, בכפרים וגם בשכונת יוקרה או בווילות, הן גינות עמוסות בציוד. הן כוללות את כל מה שהאדם צריך כאשר הוא רוצה לנוח לו בחיק הטבע. 


רהיטים מתאימים לגינה הנמצאים כמובן בתוך פרגולה חיננית ונעימה, ערסלים, נדנדות, ולפעמים עוד מתקני משחק שונים כאשר מדובר בבית עם ילדים. מובן שהכמות של הרהיטים ושל ציוד הגינה יהיה בהתאם לגודלה של הגינה ובהתאם למרחבים שהיא מציעה. אך בגדול, ניתן לומר שהריהוט הבסיסי בכל גינה יכלול פינות ישיבה, שולחנות גן פרגולה וכדומה.

הובלת רהיטי גן – איך עושים את זה?

כאשר עולה הצורך בשירות עבור הובלת רהיטים של גינה, אם זה בעת קניית הרהיטים או כאשר מדובר במעבר דירה או בקניית רהיטים לגינה מיד שנייה, צריך לדעת אל מי לפנות. לא כל מי שטוען לכתר שהוא מוביל ומציע את שירותי ההובלה באמצעות הטרנטה שברשותו הוא אכן מוביל מקצועי שתוכלו לסמוך עליו. כדי לבחור בחברת הובלות יש לבדוק בשבע עיניים אל מי פונים. זאת כדי שהתכולה, אף אם מדובר בתכולה לא מאוד גדולה ומורכבת – תגיע אל היעד בשלום ולא פחות חשוב – בשלמות!

הובלה והרכבת רהיטים – על ידי מי?

אז הבנו שלא כל מי שמציע לנו את השירות של הובלת רהיטים הוא יהיה בהכרח הבן אדם שנוכל לסמוך עליו. אז במי כן נוכל לבחור בעת הצורך? הבה נלמד מה הם הכללים של בחירה נכונה בחברת הובלות.

  • בוחרים בחברה מוכרת ובעלת מוניטין – אתם לא רוצים להפקיד את רהיטי הגן בידיהם של אנשים שרלטנים שימצאו סיבות ותואנות שונות למה המחיר הראשון שהם נתנו לכם הוא לא מחיר הוגן. הם לא ידעו שהדרך כל כך ארוכה... הם לא ידעו שהרהיטים כל כך כבדים... הם לא ידעו שהגישה לגינה היא כל מסובכת... כל אלו הם תירוצים שונים ומשונים שכל הלקוחות שלהם 'נהנים' מהם. בגלל שהחברה אינה מוכרת, לא כולם מכירים את ה'סיפורים' שלהם ונופלים כפרי בשל לידיהם ומשלמים מחוסר ברירה.
     
  • בוחרים בחברה שמציעה שירות של הובלה והרכבת רהיטים. לא כל חברה מוכנה להתחייב גם על הפירוק של הרהיטים. הם מבצעים אך ורק את ההובלה נטו והם נותנים לכם לשבור את הראש עם כל השאר. כאן חשוב לדעת, שיש לציין באופן ברור שהשירות של הובלת רהיטי גן מבחינתכם, כרוך גם בפירוק ובהרכבה, ואתם צריכים לעמוד על שלכם שתקבלו הצעת מחיר שתכלול גם את זה. זאת כדי שלא תהיינה לכם הפתעות לא צפויות כאשר תגיעו לזמן התשלום.
     
  • חשוב מאוד להקפיד על חברה שמציעה ביטוח מלא על העבודה ועל הפריטים שהיא משנעת.


תוכלו להתייעץ איתנו בתחום ההובלה. כמי שמתעסקים בתחום ריהוט הגינה במשך שנים, אנו יכולים להציע לכם כיצד להוביל את המוצר שקניתם בין אם דברים גדולים כגון פינות ישיבה לגינה ועד דברים קטנים כמו מצננים.

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח