4 קריטריונים לבחירת מעצבת פנים

עיצוב פנים הוא בין ענפי העיצוב המבוקשים ביותר כיום במגוון תחומי עיסוק: קבלנים, אדריכלים, חברות עיצוב תעשייתי, מהנדסים וחנויות המשווקות ריהוט ופריטי עיצוב לבית כולם נעזרים בשירותיהם של אנשי מקצוע מתחום עיצוב הפנים. אם אתם מחפשים מעצבת פנים מקצועית שימו לב לקריטריונים הבאים שיסייעו לכם לבחור את אשת המקצוע הנכונה ביותר עבורכם.

הסמכה והכשרה

אם אתם מעוניינים להשכיר את שירותיה של מעצבת פנים מוסמכת שימו לב תחילה כי אשת המקצוע בה אתם מתעניינים מחזיקה בתעודות ההסמכה הנחוצות. הסמכה למקצוע עיצוב פנים ניתן לקבל רק לאחר השלמת שנות ההכשרה במכללה או בבית הספר לעיצוב. לאחר השלמת שנות הלימוד והמשימות הנחוצות לשם כך ניתנת התעודה לבעל המקצוע המכשירה אותו לעיסוק בתחום עיצוב פנים.

וותק וניסיון

מומלץ מאוד לבחור אשת מקצוע מעצבת פנים בעלת וותק וניסיון בתחום. וותק וניסיון בתחום עיצוב פנים מעניק ידע עשיר לבעלת המקצוע מעבר לתאוריה הנלמדת בבתי הספר לעיצוב. מעצבת פנים בעלת ניסיון תוכל לייעץ לכם בצורה מדויקת יותר ולבנות עבורכם קו עיצובי מותאם להעדפות האישיות שלכם ולסגנונות העיצוב האהובים עליכם.
חשוב מאוד לבחור מעצבת פנים בעלת התמחות בתחום החופף עם דרישותיכם

תיק עבודות

כאשר אתם בוחרים מעצבת פנים תוכלו לבקש לראות את תיק העבודות של המעצבת. לכל מעצב או איש מקצוע בתחומי העיצוב הכלליים יש תיק עבודות האוסף את יצירותיו ועבודותיו של בעל המקצוע. מעצבת פנים מוסמכת תוכל להעניק לכם הצצה לעולם העיצוב בו היא התנסתה ולהעניק לכם דוגמאות לעבודות שבוצעו על ידה בזמן הכשרתה ולאחר מכן בזמן עבודתה.

תחום התמחות

לכל מעצב או מעצבת פנים יש תחום התמחות מרכזי של סגנונות עיצוב או ענפי עיצוב בו הם מתמחים. ישנם מעצבי פנים שמתמחים בבתים פרטיים, מעצבי פנים המתמחים במטבחים, עיצוב פנים למשרד, עיצוב פנים למסעדות ועסקים כדומה. בדקו האם תחום ההתמחות של מעצבת פנים שבחרתם חופף לצרכים האישיים שלכם בייעוץ המעצבת.
חשוב מאוד לבחור מעצבת פנים בעלת התמחות בתחום החופף עם דרישותיכם, כך תוכלו למנף ולייעל את העבודה מול המעצבת ולקבל תוצאות עבודה ועיצוב מדויקות יותר.

אם תרצו לעצב את הגינה שלכם עם ריהוט גינה איכותי, תוכלו לחפש על פי אותם קרטריונים מעצבת פנים שמתמחה גם בעיצוב גינות ולהסתכל איתה ביחד במגוון המוצרים ופינות הישיבה לגינה שאנחנו מציעים בקטלוג המוצרים. כך תוכלו לעצב את הגינה שלכם שתהיה יפה ופונקציונלית בעזרת ייעוץ מקצועי.

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח