לקוחות יקרים, עקב מעבר למקום החדש "מושב גבעת כח"יתכן חוסר במוצרים באיסוף עצמי, לכן לפני הגעה נא לחייג לטלפון:03-6036166
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • AAA
להצעה משתלמת
שלח פרטים
| שדרת השלום 84, מושב גבעת כ"חלהזמנות 077-231-6660

להזמנות חייגו

077-231-6660

מומלץ להגיע אלינו כדי להתרשם מהתצוגה

קטלוג מוצרים

גריל גז

מתוך 4

אלא, שבחירה בגריל גז שאינו איכותי דיו עשויה לאכזב את הרוכשים ולפגום בהנאה. להלן מספר פרמטרים אשר בעזרתם תבדילו בין גריל גז איכותי לבין כאלו שעל רכישתם כדאי לוותר מראש. חשוב לוודא כי עוצמת החום אותה מסוגל להפיק המכשיר, אכן תואמת את שטח רשת הצלייה. עוצמת גרילי מנגל גז נמדדת ביחידות אנרגיה הקרויות BTU.

מתוך 4

כאשר מחלקים את ערך ה- BTU בשטח הצלייה נטו בס"מ, יש לקבל ערך של לפחות 18. ערך נמוך מזה, יביא לכך שהגריל יתאים בעיקר לצליית המבורגרים שטוחים ופחות לקציצות וסטייקים עסיסיים. חשוב מאוד לבחור מראש גריל גז איכותי וללכת על מותגים מוכרים בלבד. כאשר מסתמכים על יצרנים בעלי שם עולמי, לבטח בוחרים בגרילים "עם קבלות".

שימוש בגריל גז בעבר

כך נכון במיוחד לגבי סוג המבערים, כאשר המבערים האיכותיים ביותר הם אלו מהנירוסטה אשר לעולם אינם מחלידים. מבערים יצוקים אף הם נחשבים איכותיים אך יש לציין כי הם מראש נועדו להחליד. ככל שהמבער איכותי יותר, כך הוא מסוגל לספק עוצמת אש קבועה לאורך זמן ולא להחליד.

בעבר היו משתמשים באבנים לוהטות על מנת לאגור את החום הנפלט מגרילי הגז ולפלוט אותו בצורה ממושכת לעבר רשת הצלייה. השימוש באבנים יצר תקלות של פיזור חום שאינו אחיד, דבר אשר הביא להאצת פיתוח שיטות אחרות. גריל מנגל גז איכותי אומנם עשוי לכלול אבנים אך האלמנט אשר עליו לא מוותרים הוא רדיאנטים, שהם בעצם משולשי פלדה יצוקה אשר אוגרים ומפזרים את החום בצורה הטובה ביותר.

גריל גז גרנדהול הינו גריל איכותי אשר עומד בכל הדרישות שלעיל בצורה מושלמת ובנוסף מגיע עם רשת צלייה מסיבית וכבדה מפלדה, יכולת פירוק והרכבה קלה לניקוי, גלגלים, מיגרות, כירת צד, הצתה אלקטרונית, מד חום, ארובה/מכסה ומגירה לאיסוף שומנים ועוד. גרילי GrandHall  ידועים באיכותם המעולה ואין זה פלא כי מיליוני משפחות בכל העולם נהנות מהם שנים רבות וזוכים באיכות צלייה מדהימה.
אנו מציעים מגוון גרילי גז כמו גריל גז קולמן, גריל גז וובר ועוד. התרשמו מן הקטלוג.