שירות מענה אנושי לעסקים

שירות מענה אנושי לעסקים התפתח לאור גדילתם של בתי העסק השונים. מענה אנושי לעסקים הינו למעשה שירות הניתן לבתי עסק במשך 24 שעות ביממה, כאשר מדובר בשירות היכול לבצע תיאומי פגישות, ניהול יומניים וכן לקבל שיחות עבור הלקוח.שירות מענה אנושי, מיועד לסייע למשרדים בעלי עומס עבודה, כך שהמזכירות איננה יכולה להעניק מענה לכל המתקשר. כמו כן, מיועד השירות לעסקים העובדים מסביב לשעון, כך שאם לקוח מתקשר ממדינה מרוחקת, יקבל מענה אנושי. העובדים במענה האנושי יקחו הודעה ויעניקו שירות אדיב ונעים ולכל מתקשר.

מענה אנושי לעסקים יכול לתת מענה מצויין לבעלי עסקים קטנים או אף עצמאיים, שאינם מעוניינים בשירותי מזכירות. שירות מענה אנושי יסיע להם בעבודות המשרדיות המתנהלות באופן טלפוני, כמו תיאום פגישות או מתן מענה של שירות לקוחות כזה או אחר. שירות המענה האנושי ידע לנתב את השיחות, ובמידת הצורך והדחיפות, יחייג לבעל העסק לנייד מחוץ לשעות העבודה. בכך, למעשה, עשוי להמנע אובדן של לקוח בשל אי קבלת שירות.

אילו שירותים ניתן לקבל באמצעות מענה אנושי לעסקים?

מענה טלפוני עסקי, מוקד שירות לקוחות, ניהול יומנים או שירות הודעות לעסקים. חלק מבתי העסק מאפשרים גם ניהול צ'אט באמצעות אתר החברה, וכן שירותי טלמרקטינג או מוקד הזמנות. חברות מענה אנושי מעסיקים דוברי שפות, כך שגם אם לחברה מסויימת ישנם לקוחות או שותפים הדוברים שפות זרות, הם ימצאו מענה במוקד המענה האנושי לעסקים.

בתור בעל עסק, אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי באמצעות שירותי מענה אנושי לעסקים, לקוחותיך לא יפלו בין הכסאות. הם יקבלו מענה בכל שעה שיפנו, בין אם מדובר במענה טלפוני או אינטרנטי, וכן, במידה ומדובר בסוגייה דחופה, תקבל ידיעה על כך מטעם המענה האנושי.

תוכל לפנות בכל עת למוקד שירות מענה אנושי לעסקים, על מנת לקבל הודעות, לעדכן במצבך (למשל אם הינך חולה ולא תגיע מספר ימים לעבודה, או להבדיל, עם אתה נוסע לחו"ל). כמו כן, תוכל להתעדכן לגבי הלו"ז שלך בכל עת.


גם אצלנו בשיווק ישיר, תוכלו לקבל מענה אנושי אישי בין אם אתם עסקים ובין עם אתם פרטיים. תוכלו לפנות אלינו בכל שאלה לגבי המוצרים השונים וריהוט הגן שאנחנו מספקים כגון ספסלים, מחסנים ופינות ישיבה לגינה. אצלנו חלק מהשירות הוא המענה האנושי המתקדם.

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח