שירות לקוחות והזמנות 077-2316660

מומלץ להגיע להתרשם מתצוגה במקום
מתחייבים למחיר הטוב ביותר > מצאתם זול יותר לחצו כאן

המטרות של מחסנים לגינה הן רבות ופונקציונליות. ראשית, מחסן גינה מרחיב את אפשרויות האחסון של הבית עד למקסימום, תוכלו להכניס לשם חפצים שפשוט לא ידעתם איפה לאחסן אותם בבית. שנית, המוצר עוזר להתנהל בצורה נכונה יותר באחסון חפצים שונים שכדאי להרחיק מהמבנה עצמו, כמו לדאוג לכלי הגינון שלכם. בנוסף, לעיתים רבות הוא יכול אף לשמש בתור משרד או חדר עבודה. לא משנה מהו גודל החצר שלכם, בוודאי שתוכלו למצוא לעצמכם סוגים רבים של מקומות אחסון המיועדים לגינה שיתאימו לכם. על מנת להבין יותר ולדעת לבצע את הבחירה הנכונה ביותר כתבנו לכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבצע בחירה מושכלת.

השאלה הראשונה שעליכם לענות עליה באופן מלא היא מהן הציפיות שלכם ממחסנים לגינה? להלן סט של כללים לבחירת מוצר ראוי ומותאם לכם. מחסן יכול לשמש לצרכי אחסון אך גם בתור חדר עבודה או חדר משחקים לילדים. במידה ומדובר באמצעי אחסון עליכם להחליט לכמה שטח אחסון אתם זקוקים. גם אם מדובר במוצר שאינו גדול, ישנם כאלה בהם ניתן להתקין מדפים, שמגדילים את שטח הפנים המתאים לאחסון. במידה והמחסן עתיד לשמש כחדר עבודה ומשחקים או לאחסן מוצרים רגישים לחום, עליכם יהיה לדאוג כי הוא מבודד היטב מבחינה תרמית.

מחסנים לגינה שיווק ישירסוגי חומרים של מחסנים לגינה

לאחר ההחלטה מהו מטרת המוצר, כעת תצטרכו לבחור את סוג החומר המתאים – עץ, מתכת או פלסטיק. מקום אחסון לגינה שעשוי מעץ נחשב לאופציה מרשימה ומכובדת. הוא מבודד היטב מפני חום וקור וניתן לתלות בו מדפים. יחד עם זאת יש לדאוג לצרכי תחזוקה תקופתיים כמו גם שמחירו הגבוה עשוי שלא להתאים לחלק מהאנשים. אופציה נוספת היא מחסנים לגינה ממתכת שנחשבים לעמידים ביותר, אינם זקוקים לתחזוקה מתמדת וניתן להקים אותם במהירות. כמובן שיש לקחת בחשבון שמוצר מסוג זה אינו מבודד היטב מפני חום וקור וכאשר יורד גשם, עשוי להישמע רעש שאינו נעים בפגיעת הטיפול במתכת החשופה. אותם המוצרים העשויים פלסטיק ו- PVC כבר עמידים לאורך שנים רבות ללא צרכי תחזוקה שהם, מבודדים היטב ומותקנים בקלות ולכן ברוב המקרים, הם מהווים את ברירת המחדל.

גודל מחסני גינה

לעיתים רבות ניתן להסתפק במוצרים שהם קטנים עם אפשרויות לסידור מדפים. במקרים אחרים יש למצוא מוצרי אחסון עם נפח אחסון גדול (למשל, לאחסון טרקטורון או מכסחת דשא גדולה, מצננים, מספר זוגות אופניים וכו'). אלה העשוייים מעץ ומתכת מגיעים בהזמנה אישית ולכן ניתן לקבוע את גודלם במדויק. לעומת זאת, מוצר שעשוי פלסטיק מגיע מוכן מחנות המפעל ולכן מציע פחות אפשרויות להתאמה אישית אך מגיע במגוון רחב של גדלים ודגמים. שיקולים נוספים בבחירת מחסנים לגינה הם הימצאות פתחי אוורור ואפשרויות נעילה. שיהיה בהצלחה!

אצלנו בשיווק ישיר תוכלו למצוא מגוון מחסני גינה ודגמים של ריהוט לגן לכל העונות עמידים בתנאי מזג האוויר איכותיים ומעוצבים, התקשרו עוד היום!

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח