שירות לקוחות והזמנות 077-2316660

מומלץ להגיע להתרשם תצוגה במקום
מיין מוצרים לפי

המטרות של מחסנים לגינה הן רבות ופונקציונליות. ראשית, מחסן גינה מרחיב את אפשרויות האחסון של הבית עד למקסימום, תוכלו להכניס לשם חפצים שפשוט לא ידעתם איפה לאחסן אותם בבית. שנית, המחסן עוזר להתנהל בצורה נכונה יותר באחסון חפצים שונים שכדאי להרחיק מהמבנה עצמו, כמו לדאוג לכלי הגינון שלכם. בנוסף, לעיתים רבות מחסן הגינה אף משמש בתור משרד או חדר עבודה. לא משנה מהו גודל החצר שלכם, בוודאי שתוכלו למצוא לעצמכם מחסני גינה שיתאימו לכם. על מנת להבין יותר ולדעת לבצע את הבחירה הנכונה ביותר כתבנו לכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבצע בחירה מושכלת.

השאלה הראשונה שעליכם לענות עליה באופן מלא היא מהן הציפיות שלכם ממחסנים לגינה? להלן סט של כללים לבחירת מחסן גינה. מחסן יכול לשמש לצרכי אחסון אך גם בתור חדר עבודה או חדר משחקים לילדים במידה ומדובר באמצעי אחסון עליכם להחליט לכמה שטח אחסון אתם זקוקים. גם אם מדובר במחסן שאינו גדול, ישנם מחסני גינה בהם ניתן להתקין מדפים, שמגדילים את שטח הפנים המתאים לאחסון. במידה והמחסן עתיד לשמש כחדר עבודה ומשחקים או לאחסן מוצרים רגישים לחום, עליכם יהיה לדאוג כי המחסן שלכם מבודד היטב מבחינה תרמית.

סוגי חומרים של מחסנים לגינה

לאחר ההחלטה על מטרת המחסן, כעת תצטרכו לבחור את סוג החומר המתאים – עץ, מתכת או פלסטיק. מחסן לגינה מעץ נחשב לאופציה מרשימה ומכובדת. הוא מבודד היטב מפני חום וקור וניתן לתלות בו מדפים. יחד עם זאת יש לדאוגמחסנים לגינה שיווק ישיר לצרכי תחזוקה תקופתיים כמו גם שמחירו הגבוה עשוי שלא להתאים לחלק מהאנשים. אופציה נוספת היא מחסנים לגינה ממתכת שנחשבים לעמידים ביותר, אינם זקוקים לתחזוקה מתמדת וניתן להקים אותם במהירות. כמובן שיש לקחת בחשבון שמחסן מסוג זה אינו מבודד היטב מפני חום וקור וכאשר יורד גשם, עשוי להישמע רעש שאינו נעים בפגיעת הטיפול במתכת החשופה. מחסני הפלסטיק וה- PVC כבר עמידים לאורך שנים רבות ללא צרכי תחזוקה שהם, מבודדים היטב ומותקנים בקלות ולכן ברוב המקרים, הם מהווים את ברירת המחדל.

גודל מחסני גינה

לעיתים רבות ניתן להסתפק במחסנים קטנים עם אפשרויות לסידור מדפים. במקרים אחרים יש למצוא מחסנים עם נפח אחסון גדול (למשל, לאחסון טרקטורון או מכסחת דשא גדולה, מספר זוגות אופניים וכו'). מחסני עץ ומתכת מגיעים בהזמנה אישית ולכן ניתן לקבוע את גודלם במדויק. מחסן לגינה עשוי פלסטיק מגיע מוכן מחנות המפעל ולכן מציע פחות אפשרויות להתאמה אישית אך מגיע במגוון רחב של גדלים ודגמים. שיקולים נוספים בבחירת מחסנים לגינה הם הימצאות פתחי אוורור ואפשרויות נעילה. שיהיה בהצלחה!

אצלנו בשיווק ישיר תוכלו למצוא מגוון מחסני גינה ודגמים של ריהוט לגן לכל העונות עמידים בתנאי מזג האוויר איכותיים ומעוצבים, התקשרו עוד היום!

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח