הגינה שלכם זקוקה גם לריהוט בטיחותי

איך נראית הגינה שלכם? האם אתם מרבים לצאת התאוורר בגינה? האם יש לכם במקום רהיטים נוחים לשימוש? אכן, גינה היא שטח נהדר לבילוי ולשיחה משותפת. אבל כל זה נכון בעת שהגינה מטופחת ומאובזרת כראוי. שאם לא כן – אין לאן לצאת. כי מה יש לחפש בגינה שוממה וחסרת ציוד? מה עושים תחת כיפת השמים בין צמחים שוטים?

רהיטים מתאימים לשימוש בגינה

הגינה חייבת להיות בטיחותית כדי שתוכלו להשתמש בה בנוחות ובבטיחות. הפרט הראשון שאתם צריכים לתת עליו את דעתכם הוא גדר. כן, כי כאשר אתם מתקינים גדרות אלומיניום לבית פרטי וכל השטח מגודר ומוגדר היטב השטח שלכם ואתם יכולים לעשות בו שימוש מועיל. ואילו אם הגינה אינה מגודרת כראוי למרות שהשטח רשום על שמכם אין לכם אפשרות להפיק תועלת מקסימלית. אז לפני הכול ועוד טרם נגיע לשלב הריהוט דאגו לגידור איכותי ויציב של הגינה שלכם.

הגדר מותקנת? הגינה מגודרת? כמה טוב. זה הזמן להתקדם לרהיטים! הריהוט של הגינה יאפשר לכם לצאת לגינה ולבצע בה פעולות מגוונות. כך תהפוך הגינה להיות חלק בלתי נפר מהחיים שלכם והיא תמלא אתכם ואת בני המשפחה בעניין והנאה רבה. אך זכרו שרהיטים בגינה ממש כמו בבית חייבים להיות בטיחותיים. זה נושא שאסור להתפשר עליו לעולם. כי רהיט אמנם משמש ועונה על הצרכים, אך כאשר הוא אינו בטיחותי הוא מסכן אתכם ועלול לגרום לכם לנזקים חמורים.

כיצד בוחרים רהיט בטיחותי?

  • יציבות הרהיט – רהיט שניצב בגינה שלכם צריך להיות יציב. כלומר, עליו לעמוד בצורה יציבה על המשטח כדי שרוחות לא יעיפו אותו הנה והנה. מומלץ לקבע את הרהיטים בגינה ולייצב אותם היטב כדי למנוע מקרים של חבלות כתוצאה מרהיט סורר. בגינות בהן השטח הפתוח גדול יותר, הרוחות יכולות להיות חזקות מאוד ברמה שאפילו ספסל יכול מעט לנוע ממקומו.
     
  • חומר גלם – לייצור רהיטי גינה יש לבחור חומרי גלם מתאימים שיוכלו לשרוד את תנאי השטח תחת כיפת השמים. חומר גלם מתאים הוא חומר עמיד בחום וכן חומר שלא ניזוק בגין רטיבות. חומר גלם שאינו עמיד עלול להתקלקל עד מהרה וכתוצאה מהנזק לגרום לנזקים לשוהים במקום.
     
  • זוויות ושפיצים – אין מי שלא קיבל מכה וקרת מחודו של רהיט או שפיץ של ארון. זה כואב ולא נעים בכלל. חשוב כמובן לבדוק את הרהיטים ולוודא כי הם מעוגלים ולא כוללים זוויות חדות שמסכנות את השוהים במקום.
     
  • מיקום – בחרתם רהיט בטיחותי? מה טוב. כעת יש להזכיר כי המיקום של הרהיט משמעותי אף הוא. הציבו את הרהיטים במקומו יציבים בעלי קרקע ישרה וחלקה. כדי למנוע נפילות בגין רהיט שאינו יציב דיו.

רהטו ואבזרו את הגינה שלכם בעיצוב מוצלח ובמראה נוח לשימוש מועיל. כך תיהנו מגינה נהדרת ונוחה במיוחד!

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח