לפעמים נראה שכסאות פלסטיק הם הרבה מעבר לעוד פתרון לישיבה. מדובר בחפץ שתמצאו כמוהו כמעט בכל בית, שאיכשהו באופן קבוע צריך אותו. מארחים מספר גדול של אנשים? כסאות מפלסטיק הם הפתרון המושלם בעבורכם. עושים את החג אצלכם בבית? אין רגע ראוי מזה לשליפת כסאות הפלסטיק מהאחסון. בכל פעם שהם נשלפים, סימן שמשהו טוב אוטוטו קורה – מסיבה, אירוע המוני ועד.

  איכות היא לא מילה גסה - גם בכסאות פלסטיק

  גם כשמדובר ברהיט שנחשב רהיט ארעי, כזה שלא אמורים להתיישב עליו באופן קבוע כמו ספה בסלון, עדיין אין זה אומר שצריך להתפשר על האיכות. נהפוך הוא. 

  אתם רוצים לדעת שקניתם את הטוב ביותר, שהפלסטיק הוא הטוב ביותר, היציב ביותר, כזה שיגרום לכל מי שמתיישב להרגיש בנוח ולא לרצות לקום מיד. תרצו לדעת שהרגליים בגובה שווה, ומסוגלות להתמודד היטב גם עם הושבה על קרקע לא יציבה במאה אחוז, למשל על דשא.

  כל אלה אתגרים שכסאות פלסטיק של שיווק ישיר מתמודדים איתם בקלות. אפילו כשאתם קונים כסאות בכמות גדולה (20 ומעלה) תרצו לדעת שאתם מקבלים תמורה לתשלום שלכם, כסאות שיחזיקו מעמד במשך זמן רב מבלי שתצטרכו לדאוג.

  אגב, אם החלטתם להתפנק וללכת על כיוון קצת אחר, תוכלו למצוא בשיווק ישיר פינת ישיבה לגינה או כסאות נוח לגינה, מוצר קצת אחר שמאופיין במחיר גבוה יותר, שגם נראה בהתאם – הכסאות גדולים יותר, מסיביים יותר. בכל מקרה, הכל זה שיקול שלכם, אז אתם לחלוטין מוזמנים לבחור.

  שיווק ישיר - מומחים לריהוט לגינה ולבית

  כאמור, גם כשמדובר בכסא פלסטיק, אנחנו לא מתפשרים. הפלסטיק צריך להיות מהספקים הטובים ביותר, הכסא עצמו הוא תולדה של שנים של חשיבת אנוש, ניסוי וטעייה, והכל תוכנן כדי להישאר בחזקתכם במשך שנים.

  כך, למשל, אנחנו ערוכים ומוכנים לכך שהכסאות יעמדו האוויר הפתוח, תחת כיפת השמיים, במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. הפלסטיק תוכנן כך שישרוד את השמש הישראלית הקופחת, אבל גם את הסופות והסערות שפוקדות אותנו בעוצמה מדי חורף. אתם לא צריכים לדאוג יותר מדיי לתחזוקה, שכן תוכלו לדעת כי כסאות פלסטיק אלו יישארו במיטבם באופן טבעי.

  שיווק ישיר הוא לא עוד מותג מתחום הבית והגינה. מדובר בשם דבר. שם שהולך לפניו. לא משנה את מי תשאלו, תגלו ששיווק ישיר הוא מותג חזק ומוכר בתחום ריהוט הגינה. אתם יכולים ליהנות מראש שקט וכל השלווה שאתם צריכים, כי תדעו שבחרתם נכון. 

  כרטיסים נתמכים
  תשלום מאובטח