נכנסים לבית חדש ברגל ימין

ריהוט הגן כבר מוכן, הזמנתם מחסן גינה וגריל גז חדשני ואפילו הדק שלכם בוהק וממתין לכם. אבל עדיין, לפני שנכנסים לבית החדש ומזמינים את כל החברים לחנוכת בית, יש דבר אחד שחשוב מאוד לבצע - בדק בית. מטרת בדק בית היא בראש ובראשונה לתת חוות דעת מקצועית לגבי איכות בניית הבית ומצבו. בשונה משמאות, בדק בית נועד על מנת לתת כלים טכניים למדידת פרטי בנייה לא תקניים ולתת דיווח מקיף ויסודי על כל נכס.

קניתם דירה חדשה על הנייר?

הרבה מאוד פעמים כאשר קונים דירה חדשה מגלים שהמצב איננו בדיוק כפי שהובטח. יתרה מזאת, גם כשלעיניים לא מקצועיות נראה שהדירה בדיוק כפי שהובטח, עיניים מקצועיות של מהנדס אזרחי יוכלו להבחין בפרטים לקויים רבים, אשר בתחילה אין מבינים את ההשלכה שלהם אך לאחר זמן ניכר מאוד ההשלכה של הפגמים השונים.

כמו לדוגמא ביצוע אינסטלציה ברמת ביצוע נמוכה, קירות עקומים, התקנה לקויה של מטבח, נקודות חשמל, דלתות וכו'. לאחרונה היו מספר מקרים שבהם קרסו מרפסות בבתים וכן התעוררו נזקים שונים של נפילת חיפוי השיש והאבן מקירות המבנה ועוד. מטרתו של בדק בית איכותי לבניינים חדשים הוא לבצע בדיקה על כל פרטי הבנייה, מהמסד לטפחות לאיתור כל תקלה קיימת ולביצוע תוכנית עבודה כיצד להתמודד עם כל תקלה.

חשוב לציין, אין מטרת בדק הבית להסתכסך עם הקבלן או היזם. המטרה בראש ובראשונה להגיע בגישה חיובית ולמצוא פתרונות. היזם והקבלן מודעים לחובות החלים עליהם לפי החוק בפרט כאשר הוכח לאחרונה מספר פעמים בהם ביצוע לקוי של תכנית הבניין גרמה לסיכון ממשי של חיי אדם ונזקים כספיים עצומים. רצוננו לפעול ביחד על מנת לתקן את הליקויים או לקבל פיצויים שונים על תקלות שלא ניתן לטפל בהם בגלל ריצוף, בניית קירות וכו'.

רגע לפני שאתם קונים את הדירה סופית, אל תסתכלו על הקנקן, ההמלצה שלנו היא לבחון לעומק את מצב הדירה, העובדה שהדירה מסויידת והריצוף חדש לא מעיד על איכותה האמיתית. האיכות האמתית של הדירה צריכה להימדד בכלים מקצועיים, וכל פרט ומרכיב בבניין צריך להיבדק. בדק בית בדירה קיימת יבדוק את מצב האינסטלציה, החשמל, חוזק הקירות, וכן פרטים רבים נוספים. בדק בית עם ניר גורוביץ לפני הכניסה יחסכו לכם כאב ראש וכסף רב לאחר זמן.


בדקתם ואכן הכל תקין? כעת תוכלו לבחור ריהוט גן שמתאים לנכס בחרתם. אם בדירה ישנה גינה או מרפסת, תוכלו להכנס לקטלוג המוצרים שלנו ולבחור כיצד לעצב את המקום שלכם עם ערסלים, מיטות, פינות ישיבה מעוצבות ועוד.

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח