הדרך הנכונה להובלות ריהוט גינה

הצרות של הובלות רהיטים

הובלת רהיטים היא אחת הסיטואציות הכי מלחיצות שיכולות להיות. הריהוט שנמצא אצלנו בסלון, החדר השינה וגם חצר עולה כסף רב והעלות הכוללת שלו מסתכם בעשרות אם לא מאות אלפי שקלים. הריהוט הזה יקר לליבנו גם מבחינה רגשית כיוון שהוא יכול להיות אתנו שנים רבות אך כולם רוצים להשתדרג מתי שהוא ולעבור דירה וההובלה בלתי נמנעת.

את הבעיה הזו מכירים גם אנשים שרוכשים ריהוט גינה חדש לביתם כדי ליהנות מנדנדה מגניבה שתספק לכם התנדנדות נעימה כשאתם שותים קפה ביום נעים או ספסל בו תוכלו לארח אנשים רבים. כדי למזער את כל הבעיות שכוללות הובלת רהיטים בכלל ובפרט ריהוט גן חשוב לקחת בחירה נכונה.

כיצד נבצע הובלות ריהוט גן?

הובלת ריהוט גן צריכה להתבצע בראש ובראשונה על ידי חברה מקצועית שמומחית בהובלות של רהיטים מסוג זה. רהיטים לגינה יכולים להיות בעייתיים מאוד להובלה בגלל המשקל שלהם, בדרך כלל מדובר ברהיטים עמידים מאוד שצריכים להיות מחוץ לבית לאורך זמן ולכן החומרים מהם הם עשויים הם ברזל, עץ דחוס או זכוכית חזקה כמו למשל לשולחן קטן.

ההובלות צריכות להתבצע באריזה מתאימה כאשר משתמשים בנייר בועות אוויר וכמה שכבות של ריפוד וכמובן באיטיות ובמקצועיות. לא כדאי לנסות להוביל ריהוט גן כגון פינת ישיבה לגינה, לבד וחשוב להיעזר בשירות מקצועי ולא סתם רכב גדול מחבר או בן משפחה.

מה הסיכונים בהובלת ריהוט גן?

  • הסכנה הראשית של הובלת ריהוט גם היא בראש ובראשונה שבירה או הריסה של הריהוט. אמנם כל הובלה יכולה להסתיים באסון ובהרס של התכולה אך כשמדובר בריהוט כה עדין כמו זה שמיועד לגן, ההרס יכול להיות משמעותי. רהיטי גן מעוצבים מאוד ובדרך כלל עשויים מחומרים שיכולים להישבר או להתעקם כמו שולחן זכוכית לפינת ישיבה בגן, נדנדה ממתכת ועוד. כל אלו חייבים להילקח בחשבון בהובלה זהירה ומתאימה.
  • כמו כל פריט או רהיט אחר ההובלה יכולה להתעכב מאוד ולא להגיע בזמן. כדי לא להגיע למצב כזה בו אתם לא יודעים מה קורה עם ההובלה חשוב מאוד לשאול בדיוק מתי עתיד הרהיט להגיע והאם יש פיצויים על עיכוב או איחור.

מה עלינו לבדוק לפני שנבחר חברת הובלות להובלת ריהוט גן?

כשרוכשים ריהוט לגינה חשוב לבדוק הרבה דברים: האם הוא מתאים לגינה מבחינה עיצובית, האם הממדים שלו מתאימים לגינה, האם המקום ממנה אנו קונים אמין ועוד שלל דברים.

בין היתר חשוב גם לבדוק האם המחיר שלו כולל הובלה ואם לא, כמה צריך להוסיף עליה. פעמים רבות המחיר של הובלות גבוה אך אסור להוביל את הרהיט בעצמכם אם אין לכם את הכלים והניסיון הדרושים לכך. חשוב לבדוק האם יש המלצה כיצד להוביל אותו ואם בחרתם להוביל אותו בעזרת חברת הובלות בחיפה חשוב לבדוק האם יש לה את הכלים להוביל אותו בצורה בטוחה כדרוש.

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח