עיצוב תכשיטי יהלומים

אם אתה אוהב יהלומים, אך לא מעוניין לענוד אותם, כנראה שקורס יהלומים עשוי להיות הכיוון הטוב ביותר עבורך. במסגרת לימודי יהלומים, תוכל ללמוד על מבנה היהלום, כיצד לזהות איכות גבוהה או נמוכה. כמו כן, תלמד על מה מרכיב את היהלום, ומדוע הוא מוגדר בתור האבן הקשה ביותר בטבע.לאחר שתלמד על עולם היהלומים, בקורס האורך לרוב בין חודש לשלושה, תוכל להמשיך הלאה לעולם של שיבוץ יהלומים בתכשיטים. בקורס זה תוכל ללמוד שיטות של קיבוע היהלום בתוך הזהב או המתכת הרלוונטית, מיקומו ועיצובו, כך שתוכל להגיע לעבודה נקייה ואיכותית.

לאחר סיום הקורסים הרלוונטים, תוכל להתחיל לעצב בעצמך תכשיטי יהלומים, כ- פרי דמיונך. מומלץ כי בהתחלה תעבוד בצמידות למעצב תכשיטים או לצורף, על מנת שתוכל לצבור ניסיון וללמוד שיטות חדשות ונוספות לעיצוב תכשיטי יהלומים, כאלו שלא נלמדים בקורסים, אלא רק על ידי בעלי וותק וניסיון בתחום.לאחר שתצבור ניסיון בתחום, תוכל לצאת לדרך משלך בעולם של עיצוב תכשיטי יהלומים, כאשר השמים הם הגבול. תוכל לעצב טבעות אירוסין, תליונים משובצי יהלומים, חפתים, צמידים ושרשרות.כמו כן, תוכל לקבל הזמנות אישיות מלקוחות, ותוכל, יחד איתם, לעצב את התכשיט על פי דימיונם האישי ועל פי תרומתך לעיצובם, מתוך ניסיונך.בסופו של דבר, תוכל לבחור אם לצאת לדרך עצמאית, או לעצב תכשיטי יהלומים במסגרת של חנות תכשיטים ואף הבורסה ליהלומים.

עולם עיצוב תכשיטי יהלומים הינו עולם הגדוש ברעיונות ובאפשרויות, כאשר השמים הם הגבול. ככל שהתכשיטים שתעצב יהיו מיוחדים יותר, כך צבר הלקוחות שלך יגדל.במידה והחלטת לפתוח עסק פרטי בתחום, מומלץ ביותר כי תפרסם עבודותך באמצעות אתר אינטרנט, על מנת למשוך אליך לקוחות. בהמשך הדרך, כבר יגיעו אליך לקוחות מהמלצות של לקוחות עבר שלך, או לקוחות קבועים שיגיעו אליך אחת לתקופה על מנת לפנק את עצמם או האהובים עליך.זכור כי להקים עסק עצמאי, בעיקר בעולם של עיצוב תכשיטי יהלומים, איננו פשוט ודורש הון ראשוני גבוה. אך עם זאת, התמדה וסבלנות עשויים להשתלם מאוד.

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח