לקוחות יקרים, עקב מעבר למקום החדש "מושב גבעת כח"יתכן חוסר במוצרים באיסוף עצמי, לכן לפני הגעה נא לחייג לטלפון:03-6036166
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • AAA
להצעה משתלמת
שלח פרטים
| שדרת השלום 84, מושב גבעת כ"חלהזמנות 077-231-6660

להזמנות חייגו

077-231-6660

מומלץ להגיע אלינו כדי להתרשם מהתצוגה

בלוג

ניקיון משרדים- חושב שאתה יכול לבד?

עסקים קטנים רבים מנסים להשתלט על ניקיון משרדים לבד, מותירים לעובדי המקום לבצע תורנות לגבי הניקיון, לבסוף התוצאות בשטח מאכזבות. מדוע?ניקיון משרדים כך תעשו זאת נכוןחברת ניקיון מקצועית ממונה מטעמכם על ניקיון המקום. זאת הגדרת התפקיד היחידה שלה. כאשר חברת ניקיון דואגת לניקיון המשרד שלכם היא מבצעת את המטלה בצורה מושלמת, ללא טעויות, בכל פעם באותה השעה ובאותו היום. תחזוקה מסודרת שומרת על המשרד מסודר ונקי.

ומה קורה כאשר העובדים צריכים לנקות?

בדרך כלל עובדים שאינם מועסקים מראש בניקיון לא אוהבים את השיבוץ ואת התורנות, וכאשר לא אוהבים את התורנות התוצאות לא מאחרות לבוא, רמת ביצוע העבודה ירודה מאוד, וגם לא פעם העובדים שוכחים את התורנות שלהם "בטעות", ורק לאחר ימים של הזנחה מישהו בהנהלה מתעורר לגלות שהמצב של המשרד בעצם מוזנח וחייבים לנקות.

סיבות נוספות חשובות לקחת חברת ניקיון משרדים:

חברת ניקיון משרדים עושה שימוש בחומרים מקצועיים שלא תמיד יש ברשות המשרד, כמו כן, חברת הניקיון הינה בעלת ידע בטיפול בכתמים ולכלוך שקשה להסירו, מנצלים טוב יותר את הזמן ומאפשרים לכם לחיות בסביבה נקייה ונעימה.

חברת ניקיון משרדים לניקיון שטיחים

אם יש לכם שטיחים מקיר לקיר, חשוב מאוד שתרכשו את שירותי של חברת ניקיון מקצועית. ניקיון של שטיחים משרדיים הינה מטלה חשובה מאוד שיש לעשות במקצועיות. לחברות מובחרות ישנם ציוד טכנולוגי חדיש ואיכותי שישאב בצורה מיטבית את השטיח שלכם וישמור על בריאותכם כמו גם על מראה נקי וחדיש של השטיחים.חברת ניקיון מקצועית עושה גם שירותי הדברה אחת לשנה על מנת להבטיח לכם לחיות באווירה אסתטית ונקייה. שירותי הדברה יחסכו לכם את הצורך לראות תיקן לא אסתטי מטייל לכם באמצע היום במשרד. וישמור על עבודה רצופה ותנאי עבודה מתקדמים.בחירת חברות לביצוע עבודות ניקיון לא תמיד מלאכה פשוטה, יחד עם זאת חשוב לבקש הצעת מחיר כתובה ומפורטת. ככל שתפרטו יותר ותתנו לרגש שלכם גם מקום בבחירה כך תקבלו תוצאות יותר מוצלחות.