בחירת טבעת נישואין

התחלתם לשוטט בין חנויות התכשיטים וגיליתם שכלל לא פשוט לבחור טבעת נישואין. ישנם כל כך הרבה סוגים, עד שהתחלתם ללכת לאיבוד! כל חנות אליה אתם מגיעים, מוציאה לכם מבחר של עשרות טבעות, והבחירה מבלבלת.

כיצד ניתן לבחור?

בחירת טבעת נישואין צריכה להתבצע באופן הדרגתי ולאחר מחשבה, שכן יש לזכור כי מדובר בטבעת שתלך איתכם כל החיים.תחילה, יש לבחור האם מעוניינים בטבעת עבה או דקה. הטבעות העבות לא מתאימות לכל אחד, ויש להתחשב במבנה היד והאצבעות כאשר באים לבחור סוג טבעת. לחלק ממבנה האצבעות יתאימו הטבעות הדקות יותר ולחלק- הטבעות העבות.

כמו כן, יש לקחת בחשבון את טעמכם האישי בתכשיטים- אם אתם אוהבים להתכשט ואוהבים תכשיטים נוצצים או בולטים, או שבעצם אתם מעדיפים טבעת סולידית.

טבעות נישואין מגיעות במבחר דגמים. עם בעבר טבעות הנישואין היו סטנדרטיות למדיי, כיום ניתן למצוא טבעות בעלות שלושה צבעי זהב, טבעות עם חישוקים וטבעות עם עיטורים שונים. טבעות מעוקלות וטבעות מיושרות. כמו כן, ישנן טבעות שהן למעשה עבודת שזירה של פרחים או עלים. כמו כן, ניתן לרכוש טבעות עליהן מוטבעת העיר ירושלים.
אישה לעיתים תעדיף להתאים את טבעת הנישואין לטבעת האירוסין שלה, כך שיראו כמו סט. כמו כן, יתכן ותרצה לשלב את טבעת האירוסין והנישואין על אותה האצבע, כך שתדרש טבעת שתשלב היטב עם טבעת האירוסין, הן מבחינת הגודל והן

מבחינת הצבע

לגברים במרבית המקרים הנושא פשוט יותר. גברים לרוב יעדיפו את טבעת החישוק הפשוטה, בצבע של זהב לבן, צהוב או אדום. בחלק מהמקרים, יעדיפו גברים לרכוש טבעת הדומה בעיצובה לטבעת אותה עתידה לענוד ארוסתם, כך שתהיה התאמה בין הטבעות. לרוב, ירצו גברים טבעת דקה, אך חלקם יעדיפו טבעת עבה יותר, במיוחד גברים בעלי אצבעות גדולות ומסיביות.את טבעות הנישואין כאמור ניתו לרכוש בחנויות התכשיטים השונות, במתחם הבורסה ליהלומים או אצל צורפים. כמו כן, ניתן לבצע עיצוב אישי של הטבעת אצל תכשיטנים, מה שיבטיח לכם טבעות נישואין ייחודיות ויוצאות דופן, שיהיו רק שלכם.

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח