פטריות חימום חשמליות

  פטריית חימום חשמלית לבית ולעסק - שתחמם אתכם בחצר הקרירה בעונת החורף ובכלל.

  רוצים פטריות איכותיות שעובדות על חשמל? כאשר אתם נמצאים במקום פתוח כמו בחצר ביתכם, תוכלו להנות מחימום לטווח טוב שגם היושבים לידכם יהנו. ניתן לעשות שימוש בפטריית חימום חשמליות גם במקום סגור כמו בבית, לעומת פטריות העובדות על גז.

  אצלנו תוכלו למצוא פטריות דקורטיביות שיתנו עוד מימד עיצובי בחלל החצר. 

  יותר ויותר מקומות בוחרים לעבור לחימום באמצעות פטריות חשמליות ויש לכך סיבות רבות.

  כשבחוץ קר וגשום, אתם צריכים לדאוג שללקוחות שלכם יהיה נעים וחמים ואחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות פטריית חימום חשמלית. בניגוד למזגן או רדיאטור, בשימוש בפטריות חשמל חימום המתחם אינו גורם לייבוש האוויר והוא מאפשר פיזור אחיד של החום לרדיוס שנקבע על פי הדגם אותו תקנו.

  פטריית חימום חשמל או גז?

  יש שני סוגים של פטריות חימום: פטריות הפועלות באמצעות חשמל ופטריות הפועלות על מיכל גז. מתי כדאי לבחור בפטריית חימום חשמלית? כאשר חוששים מהשימוש בגז, לא אוהבים את ריח הלוואי שנוצר או כשלא רוצים להתעסק עם בדיקה והחלפת מכלים.

  הנקודה היחידה שיש לקחת בחשבון בבחירת פטריית חימום חשמל, היא שחייבים להציב אותה בקרבה לשקע כדי שניתן יהיה להפעיל אותה, וזה בניגוד לפטריית חימום גז שניתן לנייד לכל מקום מכיוון שהיא פועלת על מיכל בלבד, ואינה מצריכה חיבור לרשת החשמל. החיסרון הזה משמעותי במיוחד כשמחפשים פתרונות חימום לאירוע המתקיים בשטח פתוח, אך אפשר להתגבר על כך באמצעות השכרת גנרטורים.

  סוגי פטריות חימום חשמל

  יש דגמים שונים של פטריות הפועלות על חשמל, הנבדלים זה מזה בעצמת החימום, עיצוב הפטרייה ותכונות נוספות כמו משקל, רדיוס החימום, מספר מצבי הפעלה, גובה הפטרייה והיכולת לכוונן אותה. יש גם פטריות חימום המגיעות עם רגל וכאלו שניתן לתלות על התקרה והקירות.

  נתונים נוספים שכדאי לבדוק בקניית פטריות חימום חשמליות

  בקניית פטריית חימום חשמלית שימו לב מאיזה מותג אתם קונים, האם הוא מומלץ וודאו שהמוצר נושא תו תקן. כמו כן, בררו מראש לאיזו תקופה נמשכת האחריות ומה היא כוללת. כשמדובר בחימום של שטח גדול, כמו גן אירועים או מסעדה, כדאי להתייעץ עם נציגי החברה כדי להחליט איזה רדיוס חימום ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר וכמה פטריות לרכוש.

  כשאתם קונים פטריות חימום חשמליות, יש לעתים תוספות שתוכלו לקבל תמורת תשלום נוסף. זו יכולה להיות הובלה של פטריה מורכבת, לעומת דגם שמגיע מפורק ותצטרכו להרכיב בכוחות עצמכם, או תוספת של כיסוי שיגן על הפטרייה בזמנים בהם אתם מתכננים לאחסן אותה.

  פטריות חימום אינן מיועדות רק לעסקים אלא גם ללקוחות פרטיים, המחפשים פתרון חימום חסכוני, יעיל ומעוצב לביתם ובעיקר לבעלי בתים פרטיים הרוצים לחמם את גינת הבית, כדי שיוכלו ליהנות ממנה גם בימים קרים.

  כרטיסים נתמכים
  תשלום מאובטח