מיטות שיזוף הן הרבה מעבר לעוד רהיט גן. הן הבטחה. הן פנטזיה. הן חלום. חלום לשעות על גבי שעות תחת השמש בימי הקיץ החמים, לצד בריכה או ג'קוזי אם יש לכם, אבל ממש לא בהכרח. גם לבדן, הן יכולות להקפיץ בכמה רמות מעל כל חלל – גינה, מרפסת, גג ועוד.

  תנו לדמיון לעבוד שעות נוספות עם מיטות שיזוף לגינה

  מיטות שיזוף לגינה מביאות איתן וייב שכל אחד היה שמח להכניס אליו הביתה – של קיץ, של כיף, של נופש, של ריזורט. לכולנו יש זיכרונות איך נשכבנו על מיטת שיזוף בחופשה המפנקת האחרונה שלנו, עצמנו עיניים ונתנו לשמש לחבק אותנו ולעטוף אותנו מכל עבר. אז למה שלא נייבא את החוויה המושלמת הזאת הביתה?

  נכון, אפשר לעבוד על השיזוף בים או בבריכה. אבל בינינו, אם התמזל מזלנו ויש לנו גינה או מרפסת, הרבה יותר כיף לעשות את זה בבית. הרחק מהצפיפות, הרחק מההמון, בשיא האינטימיות והשקט, בדיוק כמו שאנחנו אוהבים. כשתרצו להביא חברים לגינה ביום שמשי, הם לא ירצו ללכת הביתה מרוב הנוחות של מיטת השיזוף שלכם ותוכלו להנות לא רק מהשמש אלא גם מאוכל טעים על מנגל גז בחצר עם החברים הטובים שלכם. יותר כיף מזה פשוט אין.

  תהיו בטוחים שההרגשה הזאת, של ריזורט שנמצא בתוך הבית שלכם, שיגרום לכם להרגיש כמו במלדיביים או בקאריביים בכל פעם שתעצמו עיניים – שווה כל הון בעולם.

  בשיווק ישיר לא מתפשרים על האיכות

  בשיווק ישיר מצפה לכם מגוון עשיר במיוחד של מיטות שיזוף, וגם טווח המחירים רחב ביותר. רוצים מיטה פשוטה יחסית, במאות ספורות של שקלים? יש. רוצים ללכת על הכי גדול ומונים להשקיע? תמצאו בקלות את מבוקשכם.

  בכל מקרה, לא משנה על איזה דגם הלכתם, לכל הדגמים יש דבר אחד מן המשותף – כולם הכי איכותיים שיש.

  בראש ובראשונה, כשבוחרים מיטות שיזוף לגינה, חשוב להקפיד שחומרי הגלם שמרכיבים אותה מתאימים לעמידה ממושכת בחוץ, 24/7 תחת השמש. לא פחות חשוב להקפיד שהם חסינים נגד פגעי סערות, גשמים, רוחות ועוד. כמובן אסור לפספס גם סעיפים שארים עשויים לפספס. האם חומר הגלם נעים למגע אחרי עמידה ממושכת בשמש, או שהוא לוהט מכדי להתיישב עליו? לכל אלה כבר דאגנו מבעוד מועד.

  לגמרי מובן שתרצו שהמיטות ימשיכו ללוות אתכם יותר מעונה אחת. גם אנחנו בשיווק ישיר, המתמחים בריהוט גינה איכותי, דוגלים בכך בכל הלב. מסיבה זו איננו לא מתפשרים ולו במאום, וזאת על מנת לספק לכם את האיכות הטובה ביותר. אז בין אם מדובר ביום קיצי שם שמש או יום חורפי בו השמש מציצה – פשוט פרגנו לעצמכם. 

  כרטיסים נתמכים
  תשלום מאובטח