שירות לקוחות והזמנות 077-2316660

מומלץ להגיע להתרשם תצוגה במקום
מיין מוצרים לפי

מצננים – הפתרון היעיל, החסכוני והבריא לימים חמים


הקיץ הישראלי הוא הזמן המושלם לשבת במרפסת או בגינה בשעות הערב. כדי שבאמת נוכל לשבת בחוץ ולהנות מבריזה נעימה ניתן להשתמש במצנן לקיץ. קבלו מאיתנו כמה טיפים על איך קונים מצנן, מה צריך לבדוק, כיצד הוא פועל ואילו היתרונות משמעותיים יש בשיטת הצינון.


התרשמו מקטלוג המצננים שלנו:


מה זה מצנן?

מצנן הוא מכשיר שעובד על חשמל ובעזרת משאבת מים פנימית הוא מרטיב את הפדים שנמצאים בתוכו. המצנן לוכד את האוויר שסביבו ובעזרת אותם פדים לחים הוא מקרר את האוויר שנכנס ומוציא אותו חזרה אל האזור החם. פעולה זו גורמת להוריד את מעלות החום מסביבו בצורה משמעותית. השיטה של המצנן אינה חדשה, הורדת המעלות בשיטה זו כבר נהוגה במשך שנים, עוד בראשית העלייה לארץ. כאשר לא היו מזגנים והילדים היו משחקים בחצר הבית, הדרך להוריד את מעלות החום הייתה בעזרת תלייה של סדינים לחים החשופים לרוח. אז היום שיש את הטכנולוגיה אין שום סיבה שלא נוכל לשבת בחוץ אחרי יום עבודה גם בימי הקיץ הלוהטים.

מה יתרונות המצננים?מצננים שיווק ישיר

יתרונותיו של המצנן הם רבים והנה כמה מהם:


✔️ בריא – מזגן פולט אל תוך המקום הסגור והמקורר עובש וחיידקים הנמצאים בתוך המסננים ולכן צריך תמיד להשאיר חלון מעט פתוח ולנקות את המסננים כל כמה שבועות כדי שלא לסבול מבעיות נשימה או צינון באמצע הקיץ. לעומתו פעולתו של המצנן היא פעולה בעזרת לחות.

✔️ לא צורך הרבה חשמל – ביחס למכשירים אחרים המקררים את הסביבה, המצנן הוא חיסכון אנרגטי משמעותי יותר מאחרים כי פעולתו גם יחסית פשוטה, מים, פדים ואוויר שמוזרם פנימה ויוצא בחזרה

✔️ ניידות – המצנן מגיע עם גלגלים וניתן לנייד אותו ממקום למקום והוא לא דורש להישאר במקום אחד בלבד על מנת להרגיש את האוויר הנעים.


איך בוחרים מצנן?

ישנם הרבה דגמים של מצננים, יש תעשייתיים ויש ביתיים, כדי לבחור את הדגם שהכי יתאים לשימוש שלנו, ראשית צריך לדעת באיזה אזור אנחנו מעוניינים לעשות בו שימוש, לפי גודל המקום כך נדע את גודל המצנן הדרוש לנו.

שנית, תוכלו להתייעץ איתנו בשיווק ישיר, אנו נתאים לכם את המצנן המדויק לצרכים שלכם. התרשמו מהדגמים והזמינו עוד היום.


כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח