שולחנות גינה עם חברת שיווק ישיר, המתמחרה בייבוא ושיווק ריהוט גן איכותי! 
לא תמיד יש צורך במערכת ישיבה שלמה לגינה, אלא רק בשולחן. במקרה כזה הבחירה שעומדת לפניכם היא פשוטה יותר וגם המחירים נוחים.

יש דגמים רבים של שולחנות לגינה, וכדי לבחור בשולחן המתאים צריך לשאול מספר שאלות, כגון האם השולחן מיועד לשמש כריהוט לגינה פרטית בבית, או לעסק כמו קייטרינג והפקת אירועים? האם השולחן הוא הרהיט המרכזי או שהוא תוספת לשולחן קיים ומיועד רק למקרים של אירוח אנשים נוספים? מהו התקציב העומד לרשותכם לצורך קניית שולחנות גינה והאם הם אמורים להיות מוצבים במקום פתוח או תחת קירוי? בהתאם לתשובות הללו ניתן יהיה לייעץ לכם לגבי בחירה בדגם מתאים.

שולחנות גינה מפלסטיק

שולחנות לגינה מפלסטיק, הם בדרך כלל שולחנות זולים מבחינת המחיר אשר יכולים לשמש למגוון מטרות. אם אתם בעלי חברת קייטרינג, שולחנות אלו יכולים להתאים לצורך סידור האוכל וגם עריכת מקומות ישיבה לאורחים. חברות להפקת אירועים יוכלו להיעזר בשולחנות פלסטיק כדי להעמיד דוכנים ועמדות הסברה, פרסום ושיווק. גם משפחות פרטיות יכולות ליהנות משולחנות לגינה מפלסטיק, בעיקר כאשר הם רוצים שתהיה להם אפשרות לארח אנשים נוספים, ואין מספיק מקומות בשולחן האוכל.

שולחנות גינה

אם אתם קונים שולחן מפלסטיק לכל אחת מן המטרות הללו, כדאי שתבדקו את הדגמים המתקפלים. לדגם מתקפל יש יתרון ברור: הוא אינו תופס מקום אחסון רב, ולכן כשאינכם זקוקים לו, תוכלו לשמור אותו בצד או במחסן. כמו כן, כשצריך לנייד שולחנות ממקום למקום, קל יותר להיסחב עם שולחנות פלסטיק מתקפלים.

כדאי לדעת, שיש גם דגמים מעוצבים של שולחנות מפלסטיק, היכולים להשתלב עם מערכות ישיבה יוקרתיות ועם פינת ישיבה לגינה שלכם, ולשמש אתכם בגאווה גם כרהיט המרכזי בגינה. המחירים של שולחנות גינה אלו יהיו יקרים יותר, אך גם האיכות ורמת הגימור יהיו גבוהים יותר.

שולחנות לגינה מאלומיניום

שולחנות אלומיניום הם יקרים יותר אך בדרך כלל יהיו מרשימים יותר למראה. לרוב ניתן יהיה לראות את השולחנות הללו בבתים פרטיים. בחלק מן הדגמים יש שילוב בין אלומיניום לזכוכית ובמקרה כזה חשוב לוודא שהזכוכית מחוסמת, כדי שלא תחששו להניח עליה כלי אוכל והגשה. בנוסף, אפשר לקנות גם שולחנות אלומיניום עם הארכה, אשר נפתחים לגדלים שונים ומתאימים למי שרוצה לארח בנוחות סביב שולחן אחד, מבלי לחבר שולחנות נוספים. מידת ההארכה יכולה להגיע גם ל-320 מטר!

שולחנות אלומיניום מתאימים למי שמעוניין ברהיט שיחזיק מעמד לשנים רבות, ללא בלאי ושחיקה. האלומיניום הוא חומר גלם טבעי השייך למשפחת המתכות, אך הוא בעל עמידות גבוהה בפני חלודה ולכן ניתן להציב אותו גם במקום לא מקורה ולא לדאוג מכך שהגשם או קרני השמש יגרמו לו נזק.

שולחן אלומיניום לגינה יכול לשמש כחלק מסט של מערכת ישיבה מושלמת, או כשולחן אוכל נפרד, אך כדאי כמובן להתאים לו כיסאות שישתלבו עם סגנון העיצוב שבחרתם.


אנו בשיווק ישיר מציעים לכם שולחנות גינה לאירוח מושלם, ריהוט גינה נוח, איכותי, עמוד בתנאי מזג האוויר, מי צריך יותר? התקשרו או הזמינו מהאתר עוד היום!

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח