נדנדה לגינה

כך שתוכל להוות מקום נוח ושימושי לכל דיירי הבית ולאורחיהם. יחד עם השולחן והכיסאות לגינה, נוספים גם פתרונות אירוח, המאפשרים למרחב להיות הרבה יותר פונקציונאלי ולאכלס כמה שיותר אנשים בו זמנית.באמצעות נדנדת גינה מרופדת עם קירוי, גם אתם וגם האורחים שלכם תוכלו ליהנות מפינה מרווחת, נוחה ומהנה. בחירת נדנדה לגינה לא אמורה להיות כה מסובכת, כל עוד אתם רוכשים אותה מחברה המתמחה בייצור ריהוט גן, אשר תוכל לספק לכם ריהוט גן מחומרי גלם איכותיים.

בכדי ליהנות מרכישה שתשמש אתכם לטווח הארוך, שימו לב כי אתם רוכשים נדנדות לחצר בהתאם לדרישות הספציפיות שלכם. גודל הנדנדה נקבע על פי גודל הגינה שלכם, זכרו כי רהיטים גדולים בתוך חלל קטן עלולים להקטין אותו וליצור חלל צפוף. במידה ויש לכם גינה רחבת מימדים, תוכלו לרכוש שתי נדנדות ולאפשר לכמה שיותר אנשים ליהנות מהישיבה בנדנדה.

בחירת החומר לנדנדות לחצר

בנוסף לגודל, חשוב להתמקד בנוחות, יש נדנדת גינה עם כריות דקות שתימאס לישיבה לאחר מספר דקות, בעוד נדנדה עם כריות עבות ונוחות תאפשר נוחות מקסימאלית. כמו כן, הבטיחות חשובה לא פחות, במיוחד אם מדובר בבית עם ילדים, אשר עלולים לנהוג בנדנדה בחוזקה ולגרום לנזק לעצמם. וודאו עם החברה ממנה אתם רוכשים, מהו המשקל שכל נדנדה לגינה יכולה לשאת, כך תדעו את מספר האנשים המותר בכל ישיבה.

דבר נוסף ואחרון שיש לוודא ברכישת ריהוט גן הוא החומר ממנו היא עשוי. חשוב שתיזכרו כי אותה נדנדה אמורה לשרת אתכם הן בקיץ והן בחורף, לכן חשוב שהיא תהיה עמידה בפני תנאי מזג האוויר השונים ותהיה יציבה מול רוחות חזקות. נדנדות ממתכת הן בדרך כלל חזקות יותר, אך נדנדה לגינה מעץ הרבה יותר מרשימה ויפה מבחינה חיצונית. בחירת החומר תלויה במיקום של הנדנדה ובשאלה אם קיימת סככה או קירוי מעליה. לבחירתכם נדנדות המעוצבות בצורת ספסל, או מגוון דגמים אחרים שניתן לתלות באמצעות ווים, מה שיאפשר מרווח יותר גדול בחלל הגינה.

גימור איכותי

בכדי שרהיטי הגינה יחזיקו מעמד מול קרני השמש ומול גשמי החורף, חשוב שתבחרו בגימור איכותי למוצרים שאתם רוכשים. ישנו צבע מיוחד, עימו ניתן לחסום קרני UV, חשוב להימנע מחומרים זולים ולא איכותיים שיהרסו את החומר ממנו עשויה נדנדה למרפסת. כמו כן, כדאי לאטום סדקים וחריצים, במידה ואתם רוכשים נדנדה מעץ ושקמו כל שנתיים בערך את הנדנדה והגנו עליה מפני תנאי מזג האוויר, באמצעות ברזנט או כל כיסוי אחר במידה ואין מעליה סככה.

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח