לקוחות יקרים, עקב מעבר למקום החדש "מושב גבעת כח"יתכן חוסר במוצרים באיסוף עצמי, לכן לפני הגעה נא לחייג לטלפון:03-6036166
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • AAA
להצעה משתלמת
שלח פרטים
| שדרת השלום 84, מושב גבעת כ"חלהזמנות 077-231-6660

להזמנות חייגו

077-231-6660

מומלץ להגיע אלינו כדי להתרשם מהתצוגה

קטלוג מוצרים

ריהוט גן

עיצוב הגינה שלנו הופך עם הקידמה לפן עיצובי חשוב לא פחות, יותר ויותר חנויות לעיצוב הבית עוזרות לנו לבחור ריהוט גן שמשתלב עם הגינה שלנו בצורה הנעימה ביותר והמתאימה ביותר לפן העיצובי המתמשך של הבית, להתאים עיצוב פנימי לחיצוני בצורה טובה.עיצוב גינה בצורה רצינית מתחיל בדרך כלל מהפרחים, הפרחים לא יכולים הרי לעצב את פנים הבית בצורה מאסיבית אבל הגינה שלנו - מקבלת את זה באהבה, להציף בסוגי פרחים שונים ואפילו עצי פירות (בהתאם לגודל החצר).
לפעמים אפילו בעזרת מעצבים וחוקים שמצאנו באינטרנט של פנג שוואי ועיצוב ביתי. העניין לפעמים משתנה כאשר מדובר בבתים עם גינה או חצר מחוץ לבית שלנו, האם גם שם אנחנו דואגים לעצב לנכון?

חשוב מאוד לחשב קודם את שטח הגינה על מנת לא לקחת יותר מידי מקום, תמיד יפה יותר להציב ריהוט גינה כמו כסאות מיוחדים או ספספלים מעוצבים בהתאם לצבעי הבית והחצר מאשר להעמיס בכדים ודברים אחרים אשר עלולים לתפוס מקום רב מידי.

פינת הפינוק עם ריהוט גינה איכותי

כאשר יש מקום גדול יותר בחצר, אחד הדברים היפים והשימושיים ביותר הוא ג'קוזי. הבריכה הקטנה הזו שנותנת את התחושה של המנוחה המרגיעה ביותר. מערכת הג'קוזי מכוון בעזרת סילוני מים ומשאבות מקצועיות למען עיסוי שרירים מפנק כמעט לכל גיל, יש את הצורך להפסיק לאחר זמן ממושך במיוחד שמדובר בטמפרוטרה גבוהה במיוחד למען עיסוי ושהות נעימה יותר במים.

על מנת לעצב בצורה מתאימה את הגינה, תמיד אפשר להתייעץ עם מומחים בנושא, החל מנושא ריהוט נכון לגינה - לא כל ריהוט גן יכול לעמוד בחום או בקור של העונות בישראל, חשוב לבדוק בחנויות קודם את החומרים של הריהוט גינה לפני שקונים. אותו דבר לגבי ג'קוזי, לא כל ג'קוזי בנוי להיות בגינה, ישנם כאלו שבנויים אך ורק להיות בבית במקלחת סגורה אפילו שהוא מגיע כחלק אחד בודד.