X

קמין חימום לגינה ולבית

חשוב מאוד לשים דגש על הפריטים המשלימים דווקא שיעזרו לנו לגבש דעה ויתרמו את תרומתם גם לחורפים הקרירים. בשונה ממוצרים פרקטיים שמעניקים מענה בודד, דווקא המוצר המשלים שלפניכם ניחן לאחרונה גם ביכולת חזותית מהותית, שמעניקה גוון קצת אחר לבית ולעיצוב ריהוט גינה. ניתן למצוא קמינים מעוצבים בהתאמה לכל דירה גם לזו הצנועה והקטנה ביותר, שאוטומטית תקבל מראה ותחושה אחרת, יוקרתית וביתית הרבה יותר.

בבתים הקטנים, אלה מבנינו אשר מבינים מעט בעיצוב פנים הבית, מרביתנו נעצב את פנים הבית/הדירה באופן שחלילה לא ייצור עומס שייפגע בנוחות ובמראה העיצובי של המכלול הקיים, במקרים כאלה שלא בכוונה אנחנו יוצרים מראה קר יותר וביתי פחות, אלמנט בודד או שניים כמו שטיח בעל מראה ניטראלי ו/או קמין מובנה יענו על הצורך שלנו ליצירת אותו מראה ביתי מבלי לפגוע או לגזול מהחלל המצומצם גם כך.

קמין לבית

קמין הנקרא גם אח לחימום ועיצוב הגינה הוא אחד הפתרונות היותר מרגשים בתחום אדריכלות הפנים והחוץ בשל הניידות הנוחה של הקמין גם אל פנים הבית. קמין גז מודרני הוא בין ההמצאות הפופולאריות ביותר שקיימות היום גם במישור העסקי וגם במישור הפרטי כאשר המענה שניתן לגינה ובמקרה הצורך גם לבית מאפשר תחושה נינוחה של חמימות המתפזרת באופן שווה בחלל החדר, במצבים של חדר סגור וחמימות נעימה גם בחלל החיצוני בנוסף לעיצוב הייחודי, ובנוסף לכך, אם תרצו חימום מקומי חשבו גם על פטריית חימום גז, היא חסכונית ויכולה לתרום רבות בישיבה בחצר בעונת החורף.

קמין חשמלי הוא אחד המוצרים שיש עליהם דיון נרחב לאו דווקא בשל המראה אלא יותר בתחום בזבוז החשמל. כאשר אנחנו מפעילים קמין חשמלי או לצורך העניין בוחרים להוסיף אל התא המשפחתי שלנו את הפריט הנוח הזה, חשוב מאוד להשקיע בקמין איכותי ומתקדם שכולל תרמוסטט וטיימר בשונה מהקמינים הישנים שפותחו לשני מצבים בלבד – כבוי- קפוא או מופעל-מבזבז (ובשלב מסוים גם חונק)

כיצד הכי נכון להציב את הקמין באזורים חיצוניים

קמינים לחימום הבית הפועלים על טכנולוגית החשמל הם בין הקמינים האהובים ביותר מבחינה עיצוב ומהירות החימום וכעת מתקדמים יותר גם מבחינת טכניקת חסכון בחשמל וברמות החימום השונות שלו.בחירת סגנון הקימין מוענק לנו באפשרויות מגוונות הרבה יותר מאשר בעבר. קיימים סוגים שונים של אפשרויות עיצוב והוספת מרכיבים כמו פלסטיקה, מתכת ו/או זכוכית שנועדו לעצב את הקמין באון שמזכיר ומתבטא כאחד הרהיטים המעוצבים בחלל הבית שלא במקרה מעניק לנו מענה חם, גם מבחינה עיצובית וגם מבחינת טמפרטורת החדר.

חשוב מאוד להציב קמין לגינה או קמין לחצר בצורות נוחות ומתאימות למבנה החצר ושיחמם באופן יעיל את מי שיושבים על הספסלים הקרובים אליו. במקרים בהם הגינה שלכם משופעת בדשאים וצמחייה חשוב מאוד לשים לב היכן אתם מניחים את הקמין במיוחד אם אתם עושים שימוש בקמין חשמלי. סכנות החיווט של הקמין הן בין המסוכנות ביותר מבחינה בטיחותית ומבחינת ההשפעה על בלאי המכשיר.גם קמין הגז חייב להיות במרחק מסוים מהמתחמם תחתיו כדי לא ליצור מצבים של כוויה או אי נעימות של חמום "שורף" מידי.


כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח