התקנת פרקטים לעיצוב הגינה

 עיצוב של גינה הוא עיצוב בו נפגשים אלמנטים מעולם הצומח הטבעי עם אלמנטים מעולם האדם, פרי הדמיון האנושי, והצרכים האנושיים. מעצבים של גינות מחפשים את הדרך לגשר על שני עולמות אלו, וככל שקו התפר עדין ומדויק יותר, כך המראה, ועימו גם התחושה של הגן – טובים יותר. ריצוף פרקט לגינה שלכם, בין אם מדובר בגינה פרטית או גינה באזור ציבורי ובית משרדים, הוא אותו האלמנט שהופך את קו התפר לנעים במיוחד, ומגשר על שני העולמות – עולם הטבע הפראי, והעולם המעוצב שלנו.התקנת פרקטים בגינות היא צעד שלוקח את הגינה שלכם למקום ייחודי, ובעצם מהווה מעין הצהרה מצדכם ומצד המעצב, כי אתם מכירים בחשיבות הגינה, היופי שלה, הנוחות שלה, ולא מוכנים להתפשר על החומרים.

ריצוף לגינה

פרקט מאפשר לכם לסגור שטח בגינה, מבלי לאבד את הצביון הטבעי שלה. הפרקט נותן מראה טבעי ונעים, את אותו המראה שגינה מעוצבת מחפשת לתת, ובכך תוכלו לחסוך משאבים רבים על טיפוח של משטח כמו דשא, שדורש המון מים, תחזוקה ותחלופה.הפרקט הוא נוח מאוד לשימוש שוטף, ושלא כמו משטחים אחרים, הפרקט מהווה משטח נוח מאוד ועמיד במיוחד בכל הנוגע לריהוט הגן שלכם. ריהוט גן הוא אחד המרכיבים העיקריים המשפיעים על התחושה בגן, השפעה שהיא קודם כל אסתטית, עוד הרבה לפני הפונקציונאליות של כל רהיט ורהיט.היחס בין הקלות בה ניתן להתקין פרקט איכותי לבין הבלאי האיטי שלו, הופך את הפרקט לבחירה האופטימאלית כמשטח לגינה. משטח בגינה לרוב יהיה חשוף לשמש ולגשמים, ולשינויים דראסטיים למדי בין חום לקור. פרקט הוא דבר קל לשימור ותחזוקה, ופשוט לדאוג כי הוא יחזיק מעמד מול אלמנטים טבעיים אלו.

פרקט לגינה

הפרקט הוא המסגרת היפה ביותר לגינה, אך גינה מפנקת באמת מציעה מרחב נעים ואטרקטיבי בכל שעות היממה, עם עוד אלמנטים ייחודיים. כורסאות נוחות לגינה מזמינות את המבקרים בה לשבת ולהתמסר לאווירה בה, והן רק דוגמא אחת לריהוט גינה חיוני. אלמנטים קטנים יותר, המוסיפים לאווירה הכללית, הם לדוגמא מנורות יפות, מכל מיני סוגים, פסלוני גינה, כדים יפים ומעוצבים, והכול בטעם טוב, תוך דיוק והתאמה למסגרת הגינה, ובלי להפריז – לא בכמות ולא בסגנונות.

מעבר לנוי ולאווירה, כל גינה דורשת תחזוקה, ורוב האנשים בעלי הגינות הפרטיות והמשרדים והבניינים המחזיקים גינה בשטחם מעדיפים לשמור את כל מה שקשור לגינה בשטח הגינה עצמה. הקצאה של רהיט יעודי כמו ארון גינה, פינות ישיבה דקורטיביות לגינה ואפילו שולחנות גינה שבתוכן יש חלל למוצרי תחזוקה. 

הבחירה ברהיט גן חכם היא בחירה שעונה על כמה צרכים – גם צורך אסתטי, גם צורך שימושי מיידי, וגם שימוש עקיף ומשני, שהוא אחסנת הציוד ההכרחי.

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח