גינת החלומות

כל אחד יודע עד כמה נעימה היא האווירה לשבת יחדיו תחת כיפת השמיים וליהנות מזמן איכות של ביחד, עם אנשים אהובים. אלא, שלעיתים רבות המשימה הופכת להיות מורכבת למדי, עם ריצות מעייפות הלוך ושוב למטבח וזה עוד לפני שהזכרנו את הבלגן והלכלוך כתוצאה מכךמטבח חוץ יעזור לכם להפוך את הגינה למקום בו ניתן לבשל וגם לאחסן ולמעשה מהווה מעין עוד חדר בבית. 

מטבח שכזה עשוי מחומרים עמידים בפני מים, כולל משטח עבודה (שיש, נירוסטה, עץ וכו'), ארונות מטבח, חיבורים לחשמל ואף גריל גז מובנה. מטבחי חוץ מגיעים בשלל גדלים ועיצובים ואין ספק כי הם ישדרגו לכם את איכות החיים.

חלק בלתי נפרד מכל גינה ביתית מפנקת הוא ריהוט גן איכותי ונוח. ניתן למצוא פרטי ריהוט שונים לגינה ובאיכויות שונות כגון ספות ישיבה, פופים, פינות אוכל, נדנדות ועוד. פריטי הריהוט עשויים מחומרים שונים כגון עץ, אלומיניום, ראטן, פלסטיק, מתכת ואחרים וחלקם אף מגיעים עם פתרונות הצללה כגון שמשיות וגזיבו.

 

גינת החלומות שלכם אינה יכולה להיות שלמה ללא שלושת הפינוקים הבאים:

סט ישיבה מראטן דגם פלורידה לבןג'קוזי - מה יכול להיות יותר חלומי מגינה עם ג'קוזי. ג'קוזי עשוי להיות מותקן מעל פני השטח או בתוך האדמה, מקורה או פתוח, בכל גודל וצורה. 

ניתן למצוא מערכות ספא לגינה עם זרמים (ג'טים) חזקים במיוחד, גופי חימום חזקים ויעילים ומערכות סאונד מובנות להשלמת החוויה.

בריכה – התענוג של קפיצה לבריכה, מתי ורק מתי שרוצים, להשתזף על הדק הנעים, לארח ולעשות על האש עם גריל הגז מטר מהמים, זהו חלום אמיתי וכל מילה פשוט מיותרת. ניתן למצוא בריכות לגינה ביתיות חיצוניות, שקועות, בריכות מבטון או מחומרים פולימריים.

טרמפולינה –  אין כמו השילוב של פעילות ספורטיבית יחד עם הנאה צרופה והטרמפולינה בהחלט תשיג לכם את זה. כל טרמפולינה מהווה מוקד משיכה הן למבוגרים והן לילדים והיא תורמת משמעותית לאיכות החיים בגינה. טרמפולינות מודרניות מגיעות עם קפיצים חזקים בעלי כיסויים, משטחי קפיצה עמידים בפני קרינת UV ורשת היקפית למניעת נפילות. כושר הנשיאה העצום של הטרמפולינות החדשות מאפשר קפיצה של מספר משתמשים בו זמנית.רכישה נעימה!

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח