מתקני חצר לילדים

ישנן חברות של ריהוט גן שאף מחזיקות במתקני משחקים קומפקטיים ביותר הכוללים מספר מצומצם של אביזרים, אך כל מה שהכרחי למעשה (לדוגמה נדנדות, קיר טיפוס ומגלשה), ועל ידי כך מאוד מתאימים לגינות וחצרות קטנות, כאשר השטח מוגבל ויש צורך באלתור ומציאת פתרונות ספציפית לאזור המצומצם שבו אתה יכול להתקין את המתקן. להבדיל ממקרים שמתקן חצר לילדים יהווה איזשהי אטרקציה שהעירייה מספקת, חלק מתקציב שצריך להיות מושקע בפעילויות ילדים ופנאי, ויש צורך במציאת פתרון שיענה על פרטים גדולים כמו בטיחות, מספר מתקנים, מספר ילדים שיכולים לשחק בו זמנית, גיוון האביזרים השונים (נדנדה סטדנטרית, נדנדת זוג, נדנדת תינוק, קיר טיפוס מאבנים, סולם חבלים, סולמת, סולמות, מגלשת מנהרה, מגלשת גל וכו׳), דווקא במגזר הפרטי שמים לב גם לפרטים אחרים.

זה לא שלא חשוב לוודא שהמתקן עומד בתקנים ובטיחותי ביותר לילדים, נהפוכו. אך עם זאת, כבר שווה להסתכל מאיזה חומרים המתקן עשוי (לדוגמה מתקן שעשועים מעץ מלא ירגיש אחרת ממתקן פלסטיק), איזה מתקנים נלווים מתאימים בדיוק לילדים שלנו (האם אנחנו צריכים אביזר שמתאים לתינוקות ושומר על יציבות ובטיחות בצורה טובה יותר, האם אנחנו צריכים נדנדה כזו או אחרת, האם הילדים יאותגרו בטיפוס או שיהנו יותר מישיבה רגועה או שמע שילוב של שניהם).
כמובן בזמן הזה- חשבו גם על עצמכם עם נדנדות לחצר או פינת ישיבה לגינה שתוכלו גם אתם להנות יחד עם ילדכם בזמן משותף.

מגלשה גלית 3 מטר Starplastמתקני חצר לילדים

בסוף בבחירה גם חשוב לבחור מקור אמין, אחראי, כזה שקיבל הרבה ביקורות טובות ואולי אפילו הגעתם אליו מפה לאוזן שזו בדרך כלל ההמלצה הכי אמינה. חברות מתקני חצר לילדים נבדלות אחת מהשניה בפרמטרים רבים כך שתעשו לעצמכם טובה ותעשו סקר שוק מינימאלי לפחות, על מנת להבין באילו חומרים כל חברה משתמשת, מהו תהליך ייצור מתקני המשחקים, איפה המתקנים מיוצרים, האם זה ייצור ישראלי או ייבוא מחו״ל (במידה וחו״ל, האם זה סיני, אמריקאי או אירופאי), האם כולם עומדים בתקנים, מאיזו שנה החברה קיימת (או במידה ומייבאת, כמה שנים החברה המייצרת קיימת ומה הביקורת עליה היכן שפועלת.

לדוגמה אנו בשיווק ישיר פועלים עם Swing Kingdom ו-Swing-N-Slide האמריקאיות וכמוהן ישנן גם חברות אירופאיות וסיניות למתקני חצר לילדים שניתן להריץ חיפוש בגוגל ולמצוא מידע תוך כמה שניות). 

להמלצות אלו, הוסיפו את הדרכים שלכם לסקר שוק לפני שאתם קונים ושיהיה המון בהצלחה!

צפייה בקטלוג בית ילדים ומגוון מוצרי ילדים היכנסו.

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח