ארגז כלים לעבודה בגינה

גינה המתוכננת באופן מקצועי אינה מצריכה טיפול אינטנסיבי של הגינה ודורשת תחזוקה אחת לחודש (מלבד גינה עם דשא, הזקוק לכיסוח אחת לשבוע בקיץ) למען תחזוקה ראויה של הגינה, במשך כל עונות השנה, דרושים לנו כלי עבודה לגינה. את כלי העבודה לגינה חשוב שנשמור בתוך ארגז כלים המיועד לכלי הגינה (להבדיל מן ארגז הכלים לכלי העבודה בתוך הבית).

כל גינה צריכה כלים מסוימים. השקעה בקנייתו של ארגז כלים בסיסי יכולה לחסוך לנו הרבה כאבי ראש והרבה כסף. אם אתם בעלי גינה ורוצים לתחזקה לבדכם, או אם הגיע הזמן לרענן את כלי הגינה, כדאי שתקראו מאמר זה.

לפני רכישת כלי הגינה רצוי לחשוב באילו כלים עתידיים נשתמש במהלך השנה בגינה שלנו וכך להחליט מה לקנות. מכשירי חשמל לסוגיהם רצוי לקנות רק כשהצורך עולה, אך מובטח לכם שאחר כך לא תאמינו איך יכולתם בלעדיהם.

הכלים הדרושים

הגודל הדרוש לארגז הכלים הוא פונקציה של כמות כלי הגינה שיש לכם, וכמות הכלים שהנכם חושבים כי תרכשו בעתיד. בכל אופן, תמיד אנחנו בשיווק ישיר ממליצים לרכוש ארגז כלים שיש בו מקום לכל כלי הגינה שיש ברשותכם כרגע, ועוד קצת מקום לכלי גינה נוספים שתרכשו בעתיד. 

כדי שלא יהיה צורך כי תתחילו לחפש ברגים זעירים בין כלי הגינה שלכם, חשוב שבארגז יהיו מקומות ייעודיים לברגים, מסמרים, דיבלים, מחברים לטפטפות וכדומה. כמו כן, רצוי לוודא שארגז הכלים מאסיבי, קשיח, ולא כבד יתר על המידה.

גם כך הוא יישא בתוכו כמות מתכת נכבדה, אז עדיף לשמור את משקל ארגז הכלים עצמו קל במידת האפשר. עבור עבודות גינה המתפרשות על שטח נרחב מומלץ לרכוש ארגז כלים על גלגלים (עגלת כלי עבודה). 

כמו כן, ארגז הכלים על הגלגלים כולל ארגז תחתון וארגז עליון, וכך יכול להציע שטח אחסון נרחב, המתאים להכיל בתוכו גם כלי גינה מעט יותר גדולים.

כמו כן, אם כבר יש לכם הרבה ציוד והציוד הוא גדול ניתן לאחסן אותו גם במחסן מיוחד לגינה בנוסף לארגז הכלים, כך שביתכם יהיה מאובזר בכל מה שצריך כדי לעבוד על הגינה שלכם.

מזמרה ידנית - זהו אחד הכלים השימושיים ביותר לעבודה בגינה. לכן חשוב מאד כי המזמרה תהיה נוחה ואיכותית. אנו ממליצים לכם לבחור מזמרה אשר ניתן להחליף בה את הלהב. רצוי לבדוק את מידת ההתאמה של ידיות המזמרה לגודלה של כף ידכם, ואת רמת המאמץ הנדרש להפעלתה.

מכוש קטן - המכוש משמש לעדירה בגינה, תיחוח ועזר בשתילה. מכוש אשר אינו מחובר לידית יכנס בקלות אל ארגז כלים.

מזמרת ענפים- מתאימה לגיזום של ענפים עבים אשר אי אפשר לגזום אותם בעזרת המזמרה הידנית (הכוונה לענפים מעוצים).

משור ידני בעל להב מעוגל- המסייע בעיצובם של עצים (בעיקר עצים נשירים ועצי פרות ננסיים).

מעבר לכלים, כדאי שתחזיקו בגינה שלכם ארגז אחסון פלסטיק, אשר עמיד במזג האוויר, לכל מיני חפצים שאתם צריכים בגינה, על מנת שיהיו נגישים וברי השגה ברגע, ובנוסף לכך לא יתפסו מקום, תוכלו להניח אותם היכן שתרצו- מתחת לשולחן, ליד הברביקיו ועוד.

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח