מצלמות אבטחה לגינה

נמנה להלן את הסיבות שמגבירות את החשש לפריצה בבית עם גינה. 

ראשית מדובר בעבודה קלה יותר עבוד הגנב – בית עם גינה, ובמיוחד גינה מטופחת שמצביעה על תכולת הבית, הרבה יותר קל לפרוץ אליו מאשר דירה מקומה שלישית לדוגמא. גם את השלל הרבה יותר קל להוציא מבית פרטי פשוט מדלגים איתו מעל לגדר החצר מאשר להוריד מהדירה שנמצאת בקומה גבוהה ציוד יקר ערך ולצאת איתו החוצה. 

סיבה נוספת היא שבבית פרטי סביר להניח שהגנב חושב שימצא שלל רב יותר לאור העובדה שבדרך כלל אנשים בעלי בתים עם גינות הינם ממעמד סוציו-אקונומי גבוה יותר מאשר בדירה בבניין, לא בכל המקרים אבל זה בהחלט הופך את הפריצה לבית עם גינה לדבר אטרקטיבי. בין שאר הציוד אותו אתם מתכננים לרכוש לגינה וריהוט הגן חשוב שתרכשו מערכת אבטחה לגינה.

ישנם מספר מרכיבים למערכת שכזו:

 ראשית כאמור רוב הפריצות לבתים פרטיים נעשות דרך הליכה שקטה בין רהיטי המרפסת. מערכת של מצלמות אבטחה שמכסה את כל הגינה תוכל למנוע פריצות בכך שעבור הגנב יהא זה אטרקטיבי יותר למצוא בית נטול מערכת שכזו. שלא נדבר על העובדה שבזמן אמת ולאחר פריצה יהיה הרבה יותר קל לתפוס את הגנב עם מערכת מצלמות אבטחה משוכללת שצילומיה יועברו למשטרה. מערכת כזאת מחוברת למסך ומסריטה את כל צילומי האבטחה כך שבכל רגע נתון ניתן לצפות ולראות מה היה.

גלאי תנועה ואזעקות לגינה – מערכת אזעקה תעזור גם היא להגן על הבית שלכם מפני פורצים שיגיעו מכיוון הגינה. בדרך כלל מערכת אזעקה מחוברת למוקד אבטחה אשר מקפיץ למקום ניידת סיור וכך אתם מקבלים מענה מושלם לאבטחה מיידית לבית שלכם מפני פריצות ואף דברים חמורים יותר שמגיעים מכיוון הגינה.

גדרות לגינה

גדרות מתוחכמות סביב החצר וריהוט הגן שנמצא בחצר – מעבר לגדר סטנדרטית אותה ניתן למצוא בכל בית כמו גדר במבוק, ישנן גדרות מתוחכמות יותר – למשל גדרות גבוהות מהרגיל או גדרות שקשה לאחוז בהם ולטפס מעליהן לתוך הגינה. הכל שאלה של כדאיות. הגנן צופה במספר בתים ויכול לפרוץ לכל אחד מהם ובין שאר השיקולים הוא ישקול האם שווה לו להיכנס לבית אחד או לבית אחר. דאגו שלא יהיה שווה לו להיכנס לגינה שלכם בה אתם מאחסנים את כל הציוד היקר שלכם.

לסיכום - מערכת אבטחה ומיגון לגינה שווה המון ותעניק לכם ביטחון. שילוב של מצלמות אבטחה, גדר טובה ואזעקה תפתור לכם את הבעיה.

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח