לקוחות יקרים, עקב מעבר למקום החדש "מושב גבעת כח"יתכן חוסר במוצרים באיסוף עצמי, לכן לפני הגעה נא לחייג לטלפון:03-6036166
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • AAA
להצעה משתלמת
שלח פרטים
| שדרת השלום 84, מושב גבעת כ"חלהזמנות 077-231-6660

להזמנות חייגו

077-231-6660

מומלץ להגיע אלינו כדי להתרשם מהתצוגה

מאמרים

פוליש וליטוש אבן לגינה

איזו רצפה תרצו בגינה? כיסוי קרקע שהוא מרצפות? ואם כן איזה מרצפות שכן ישנם סוגים רבים. או במקום זאת כיסוי קרקע שהוא נטו דשא? מדובר בעיצוב מיושן. כיון רבים בוחרים באחת מתוך שתי אפשרויות. או כיסוי קרקע של דק מעבודת עץ שבו מכוסה הקרקע באזור פינת הישיבה וריהוט הגן, או כיסוי קרקע מבטון מלוטש. על מנת לעצב את הגינה יש לקחת בחשבון את האלמנטים שהיא מייצגת – בראש ובראשונה הגינה מייצגת טבע ומקום טבעי. על כן יש לשלב בתוכנית עיצוב הגינה אלמנטים רלוונטיים מעולם הטבע. הבטון המוחלק שעברו עליו עם פוליש יהלום מיוחד הוא כזה שמביא נוכחות של טבע לגינה.

ריצוף גינה

סט ישיבה דגם פניקסכיסוי מלא על ידו או חלקי רק של אזור הישיבה או שילוב של בטון מפולש ומלוטש עם חלוקי נחל, עץ ודקים, וירוק של צמחייה וחום של ריהוט הגן, נמצאים בשיא האופנה מבחינת עיצוב גינה ואדריכלות נוף. ניתן לראות עיצוב שמכילים בטון שעברו עליו עם פוליש יהלום מיוחד עבורו בגנים רבים, בתי יוקרה ובגני אירועים. הבטון הוא חומר לא יקר במהלך עיצוב גינה, ועבדות הפוליש עליו נמשכת יום אחד ולא יותר מכך (בהתאם לגודל הגינה), אך יש לשים לב לכך שתבחרו בחברות פוליש מקצועיות לביצוע עבודות הפוליש שכן הרעיון הוא שעבודת פוליש שכזו תחזיק לכמה שנים טובות. פוליש מבוצע בדרך כלל על ידי חברות ניקיון שמתמחות בליטוש מרצפות, ליטוש אבן ובטון ובנוסף ליטוש שיש. זהו תחום שלם בפני עצמו. כמו כן שילוב של חלוקי נחל מלוטשים מוסיף המון לעיצוב הגינה האופנתי והטרנדי.

ריצוף עם בטון

פעמים רבות אנו רואים שימוש באבנים מלוטשות יחד עם בטון. למשל חלוקי נחל בהם ניתן לעשות שימוש לצורך כיסוי קרקעית של בריכת דגים, ריצוף וקישוט חלקי הגינה הגובלים בצמחייה ובמדשאות, עיטור שולי שביל הגישה לבית או השביל העוקף את הבית אשר מוביל לגינה האחורית, כיסוי אדמה בעציצים המכילים עצים ועוד. יש לציין כי חברות שעוסקות בבטון מלוטש לגינה בדרך כלל עוסקות בייבוא והפצה של חלוקי נחל לגינה. גם חלוקי הנחל הללו עוברים תהליך של פוליש וליטוש על מנת להגיע לתוצאה יפה ועגולה שנשמרת לאורך זמן.

ריהוט גינה במבצע
חזרה למאמרים