פוליש וליטוש אבן לגינה

איזו רצפה תרצו בגינה? כיסוי קרקע שהוא מרצפות? ואם כן איזה מרצפות שכן ישנם סוגים רבים. או במקום זאת כיסוי קרקע שהוא נטו דשא? מדובר בעיצוב מיושן. כיון רבים בוחרים באחת מתוך שתי אפשרויות. או כיסוי קרקע של דק מעבודת עץ שבו מכוסה הקרקע באזור פינת הישיבה וריהוט הגן, או כיסוי קרקע מבטון מלוטש. על מנת לעצב את הגינה יש לקחת בחשבון את האלמנטים שהיא מייצגת – בראש ובראשונה הגינה מייצגת טבע ומקום טבעי. על כן יש לשלב בתוכנית עיצוב הגינה אלמנטים רלוונטיים מעולם הטבע. הבטון המוחלק שעברו עליו עם פוליש יהלום מיוחד הוא כזה שמביא נוכחות של טבע לגינה.

ריצוף גינה

סט ישיבה דגם פניקסכיסוי מלא על ידו או חלקי רק של אזור פינת הישיבה בגינה או שילוב של בטון מפולש ומלוטש עם חלוקי נחל, עץ ודקים, וירוק של צמחייה וחום של ריהוט הגן, נמצאים בשיא האופנה מבחינת עיצוב גינה ואדריכלות נוף. ניתן לראות עיצוב שמכילים בטון שעברו עליו עם פוליש יהלום מיוחד עבורו בגנים רבים, בתי יוקרה ובגני אירועים. הבטון הוא חומר לא יקר במהלך עיצוב גינה, ועבדות הפוליש עליו נמשכת יום אחד ולא יותר מכך (בהתאם לגודל הגינה), אך יש לשים לב לכך שתבחרו בחברות פוליש מקצועיות לביצוע עבודות הפוליש שכן הרעיון הוא שעבודת פוליש שכזו תחזיק לכמה שנים טובות. פוליש מבוצע בדרך כלל על ידי חברות ניקיון שמתמחות בליטוש מרצפות, ליטוש אבן ובטון ובנוסף ליטוש שיש. זהו תחום שלם בפני עצמו. כמו כן שילוב של חלוקי נחל מלוטשים מוסיף המון לעיצוב הגינה האופנתי והטרנדי.

ריצוף עם בטון

פעמים רבות אנו רואים שימוש באבנים מלוטשות יחד עם בטון. למשל חלוקי נחל בהם ניתן לעשות שימוש לצורך כיסוי קרקעית של בריכת דגים, ריצוף וקישוט חלקי הגינה הגובלים בצמחייה ובמדשאות, עיטור שולי שביל הגישה לבית או השביל העוקף את הבית אשר מוביל לגינה האחורית, כיסוי אדמה בעציצים המכילים עצים ועוד. יש לציין כי חברות שעוסקות בבטון מלוטש לגינה בדרך כלל עוסקות בייבוא והפצה של חלוקי נחל לגינה. גם חלוקי הנחל הללו עוברים תהליך של פוליש וליטוש על מנת להגיע לתוצאה יפה ועגולה שנשמרת לאורך זמן.

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח