טיפים לרכישת גריל גז

תחרות עזה בין יצרנים ויבואנים שונים הובילה לירידת מחירים והעלאה כללית של איכות המוצרים. אך אליה וקוץ בה – יצרנים אלמוניים ויבואנים שונים הכניסו לשוק הישראלי גם דגמי גריל גז שעדיף להימנע מהם.  וזו בדיוק הסיבה לשמה התכנסנו. כדי שבעוד דקות אחדות, כשתסיימו את קריאת השורות הבאות, תדעו בדיוק כיצד לרכוש את גריל הגז ה"תפור" עליכם.

 להלן כל מה שצריך לדעת על גריל גז... בבקשה:

גריל גז דגם Weber Q3200 שחורה"מנוע" של גריל הגז – אין אדם שירכוש רכב בלי שיידע את גודל המנוע שלו בסמ"ק וכך גם לגבי גריל גז. ובכן, המנוע של הגריל הוא ה-BTU – יחידה המתארת את עוצמת הגריל. עם זאת, חשוב לא ליפול בפח. מדובר בנתון הקשור ישירות לגודל משטח הצלייה. ובשורה התחתונה – אל תסתפקו בגריל בעל פחות מ-100 יחידות BTU על כל 6.5 סמ"ר משטח צלייה.

הגודל כן קובע – ואם כבר במשטח הצלייה עסקינן, התאימו אותו לצרכים הצפויים בשימוש שלכם. עומדים להאכיל מחלקה שלמה ב"גולני"? 2,000-2,500 סמ"ר. משפחה גרעינית מצומצמת? 1,500 סמ"ר יהיו די והותר.

המבערים – מומלץ לבחור גריל גז בעל שני מבערים לכל הפחות. כך תוכלו להכין במקביל מזון הדורש חימום בטמפרטורה נמוכה (ירקות, נקניקיות) ולצידו – סטייקים וצלעות מדממים.

החוליה המקשרת – רשת הצלייה היא זו המפרידה בין המזון לאש. תפקידה החשוב מחייב אותה להיות עשויה מחומר איכותי וחזק. תחת הקטגוריה הזו נכללים נירוסטה, ברזל יצוק או חרסינה. כל חומר אחר צריך להדליק אצלכם נורה אדומה.

תוספות של נוחות – גריל גז הוא קנייה לטווח ארוך, ולכן מומלץ לרכוש מוצר נוח לתפעול ועבודה. תוספות כגון מד טמפרטורה, מכסה, מגש נוזלים, אזורי אחסון ועוד, עשויים להפוך את הצלייה לחוויה.

קחו אחריות – אחריות סטנדרטית על גריל גז אינה נופלת משנתיים. הטובים ביותר יציעו לכם 3 שנות אחריות על המבערים ו-5 על גוף הגריל. פחות מכך? התרחקו והימנעו.

מחיר – הפשוטים מתחילים באלף₪. המקצועיים ב-5,000. תבחרו משהו מהאמצע... קנייה נעימה!


אצלנו בשיווק ישיר תוכלו למצוא מגוון רחב של מנגלים איכותיים במגוון גדלים, תוספות נוחות ומחירים משתלמים. אבל בעיקר תמצאו אצלנו מנגלים שהטעם של הבשר יוצא טעים באופן יוצא דופן. בדקו כבר עכשיו איזה גריל גז הכי מתאים לכם.

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח