ארונות הזזה

ארונות עם דלתות ציר הנפתחות כלפי חוץ, מונעות מאיתנו חיסכון במרחב שלם לפני הארון שאין באפשרותנו לנצל אותו, כאשר קיימת דלת הנפתחת כלפי חוץ, היא מונעת מאיתנו למשל למקם מיטה ליד הארון, או מונעת מאיתנו לסדר את החדר כפי שבאמת היינו רוצים.

לכן, הפתרון המושלם עבור מקרים אלו הם ארונות עם דלתות הזזה. 

דלתות אלה נפתחות ונסגרות על גבי מסילה כשהפתיחה והסגירה מתבצעת הצידה בתוך המרחב העצמי של הארון, ללא פלישה למרחב החיצוני. 

ארונות הזזה הם גם פתרון חשוב מאוד בנושא המרחב הפנוי בבית, וגם כמובן בעניין העצובי המועדף על אנשים רבים. הדלתות בארונות הזזה הן קלות לפתיחה וסגירה, ניתן להניע אותן על גבי המסילה בנגיעה אחת. כמן כן על גבי דלתות הארונות ניתן להתקין מראות גדולות, וכך לחסוך במקום שהיה מיועד למראה ברחבי החדר.

ארונות הזזה -  עיצובים רבים

יתרון מאד משמעותי בנוגע לדלתות הזזה הוא שהן נוטות לא להתקלקל לעומת לדלתות ציר, אשר עם הזמן מתבלות בגלל העומס של הדלת על הציר, וכך נוצר מצב בו אחד הצירים מתנתק ממקומו, או מתפקד בצורה חלקית בלבד, לכן נוצר מצב שהדלת לא נסגרת היטב, או שיוצאת מהמסילה. 

בדלתות ההזזה לעומת זאת, כל משקל הדלת מונח על גבי הארון, ולדלת קיימת תמיכה מלאה מהארון, כך שלא נוצרת בעיית עומס על המסילות. 

היום, בשוק הרהיטים של ריהוט גינות, קיימות אופציות רבות ומגוונות לארונות הזזה, מבחינה פונקציונאלית וגם מבחינה עיצובית  בכל חנות רהיטים תוכלו להתרשם ממגוון עצום של ארונות כאלה, בעיצובים שונים וייחודיים, החל מעיצוב בסיסי וסטנדרטי, וכן בעיצובים מורכבים ומיוחדים המשלבים בתוכם לוחות זכוכית, מראות ועץ.

גם באינטרנט אפשר...

אם אתם עומדים לפני שיפוץ הבית, או רכישת בית חדש ואתם רוצים להצטייד בארונות חדשים, חשוב מאד שראשית תחשבו על יצירת מרחב בבית ולכן מומלץ ועדיף לכם לרכוש ארונות הזזה. 

ארונות הזזה יכולים להשתלב בכל תחום בבית, ולא רק כארונות בגדים.  

ארונות הזזה תוכלו לרכוש לחדר האמבטיה, למטבח, כריהוט למרפסת ואפילו למזווה, ארונות אלו יוכלו לשמש אתכם תוכלו כארונות שירות, בטרם אתם יוצאים מהבית, אל עבר רכישת ארונות הזזה, תוכלו להתרשם מהמבחר העצום באינטרנט ולערוך חיפוש במבחר החנויות האינטרנטיות הקיימות ברשת. 

באינטרנט תוכלו לצפות בתמונות של ארונות, החומרים מהם הם עשויים, לבדוק אם מידות הארון מתאימות לחדר בו תירצו להציב אותו, תוכלו  להתרשם ממפרט הארונות, ליהנות און ליין מהעיצובים השונים, וכמובן לבצע השוואת מחירים און ליין ואף, לבצע רכישה בחנויות מסוימות. 

כדי מאד לקרוא ביקורות ותגובות של אנשים אשר רכשו גם הם דרך אותה חנות, בכדי להבין את הערך האמיתי של ארונות ההזזה.

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח