חדרי ילדים - להפוך חדר לממלכה

היום ידוע עד כמה חשובה ההתאמה בין ריהוט חדרי ילדים ואלמנטים שונים שבחדר. היום ישנן אפשרויות רבות לעיצוב חדרי ילדים, עיצוב אשר כולל הן יופי ואסתטיקה והן פרקטיות ונוחות של הרהיטים. כיצד ליצור חדר שיהיה נוח ואפקטיבי וגם שהילד ירגיש בו בתוך הממלכה הפרטית שלו? על מנת לעצב חדר שישמש את הילד לאורך זמן, צריכים לנהוג בהיגיון ולהפעיל את הראש יותר מאשר את הלב. 

כאשר הילד הוא קטן עדיין אנו נמשכים לדמויות, ציורים וצבעים שהוא אוהב היום אך על מנת שהחדר יוכל לשמש לאורך זמן, מומלץ למצוא רהיטי ילדים בעלי צבעים ניטרלים שלא ימאסו על הילד ויהיו רלוונטים גם כאשר יגדל. את טעמו העכשווי ניתן לבטא באמצעות קישוטים, מדבקות לחדר שניתן להוריד ללא סימנים, כריות ועוד. הרהיטים המרכזיים בחדר כמו ארון או מיטה רצוי שיהיו בצבעים נעימים וניטרלים.

למלא בשטחי אחסון

שולחן ילדים דגם פטיו כתר פלסטיקהיום ישנן אופציות רבות לשטחי אחסון. ילדים, כידוע, צוברים חפצים וצעצועים רבים במשך הזמן ולא תמיד קל להוציא אותם מן החדר באופן קבוע. היום ישנם רהיטים המשלבים בתוכם גם שטח אחסון כמו כסא או ספסל שבתחתיתם תיבת אחסון. הדבר בהחלט יעיל וחוסך לא מעט מקום בחדר. 

במידה ויש גינה לבית ויש מספיק מקום ניתן גם לבחור מחסן גינה איכותי שישמור את הציוד הרב שצברתם וברצונכם לשמור. בית ילדים מפלסטיק ניתן לאחסן בחצר וכך גם הילדים יצאו וגם יכולים לשמור על חפציהם בפנים. בגילאים מאוחרים יותר שולחן כתיבה עם סדרת מגירות, שידת טלויזיה שבה מקום לאחסון הם פתרונות אחסון המשולבים ברהיט אחר שנמצא בחדר ממילא. מעל השולחן ניתן למלא את הקיר בכוורות בהן יוכל הילד או הנער מאוחר יותר להניח עוד חפצים אישיים על פי טעמו ורצונו או לחילופין ספרים.

לא להתפשר על האיכות במיוחד כאשר מדובר בילדים חשוב להקפיד על איכות הרהיט. יש לבדוק כי הוא עשוי מחומר איכותי כאשר עץ מלא מבטיח את שמירתו של הרהיט לאורך זמן. בנוסף חשוב לוודא כי החומרים מהם עשוי הרהיט אינם רעילים וכי גם הצבע אינו רעיל. אם מדובר על חדר לפעוטות הקפידו על כך שהרהיטים יהיו מותאמים לגיל זה, כלומר שלא יהיו בהם פינות חדות.

לתת גם לילד להחליט

ככל שהילד גדל כך חשוב לו יותר לבטא את עצמו- אופיו, אישיותו ותחביביו באמצעות חדרו. מלבד רהיטי הבסיס שישמשו לטווח ארוך אפשרו לו להחליט על הסגנון של החדר. היום ישנן אפשרויות רבות לכך, כמו למשל עיצוב חדרי ילדים עם פרקטים. רצפת פרקט היא רצפה במאוד מומלצת להתקנה בחדרי ילדים - היא בטיחותית, קלה לניקוי, מתאימה את עצמה כמעט לכל סגנון עיצוב של החדר ומקנה בו אווירה נעימה.
לכל שאלה תוכלו לפנות אלינו בשיווק ישיר, אנחנו נוכל להמליץ לכם כיצד לעצב, אילו מוצרים נחשבים לאיכותיים ביותר בשוק וכיצד בכלל לגשת למשימה של הכנת חדרי ילדים.

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח