ללמוד גינון

רבים מעוניינים בגינות תועלת ובגינות ירק, וכך באותו אופן רבים מוצאים את עצמם רודפים אחר בעל המקצוע המתאים שיגשים את חלומם.

עוד טרנד חדש בנושא הגינות, הוא רעיון חצר הלופט - בו הרצפה נבנית כדק, בחצר מפוזרים פינות ישיבה וצ'ילאאוט וכן נראה את הדשא הסינטטי והבריכה. מכיוון שגם לכך נדרשים בעלי מקצוע מתאימים, וההבנה כי יש פוטנציאל כספי רב במקצועות המתאימים לכך, כך רבים העדיפו להתמחות בכך או להסב את מקצועם. ולמרות שלימודי אדריכלות או לימודי הנדסה יכולים לתרום רבות לניסיונכם, כיום אין צורך בכך, ורבים מחפשים עבודה כעוזרים למקצוענים בתחום וכך לומדים לעצב גינות בעצמם. גם גננים אשר עד כה התעסקו בפן מסוים בתחום, הרחיבו את עיסוקם לתחום עיצוב מיוחד יותר.

עיצוב גינות לאחר לימודי גינון

אם בכל זאת אתם מעדיפים ללמוד זאת בצורה רשמית, תוכלו לבחור בלימודי גינון הנלמדים לצד מגוון קורסים במספר תוכניות לימודים אקדמאיים ברחבי הארץ.  מכיוון שהעיסוק בגינון דורש ידע רב בפרטים אחרים, ומכיוון שנדרשים לכך כישורים מיוחדים ומיומנויות אחרות מלבד עבודת כפיים, מומלץ לעבור קורסים או תואר בלימודי סביבה, אקולוגיה ועוד.

ואלו אשר אינם רוצים להפוך זאת למקצוע אך מעוניינים לעצב את גינתם בעצמם או לשם תחביב, יוכלו גם כן לעשות זאת, שכן מדובר על תחום מעניין ומספק שטומן בחובו יצירתיות אינסופית בבחירת צבעי הצמחים, ההצללות, ריהוט למרפסת שיתשלב עם שאר העצמים השונים בגינה ועוד. לשם כך תוכלו להסתפק בקורסי גינון קצרים המיועד לכלל הגילאים ולאו דווקא בלימודים אינטנסיביים. ובין אם בקורס או תואר, בלימודי גינון תלמדו תכנים עיוניים על מים, אדמה, אקולוגיה, תכנון ופיתוח, צורות חיים וצמחים ועוד נושאים רבים. כמובן כי לצד התכנים העיוניים, תצטרכו להוכיח את יכולותיכם הפיזיות, באמצעות מטלות מעשיות ואף עבודות גמר.

ללמוד גינון

לימודי גינון יבטיחו לכם העדפה בשוק העבודה בתחום עיצוב הגינות על פני אחרים, וכן תוכלו להפוך זאת לתחום העיסוק הראשי שלכם. עוד דרך טובה להבטיח את מקומכם בשוק העבודה, הוא ללמוד קורסי גינון המתמחים גם בנושא איכות סביבה ירוקה יותר, אשר הפך לנפוץ ופופולארי בשנים האחרונות עקב המודעות העולמית לכך. על מנת לקבל מידע על קורסים לעיצוב גינות או לימודי גינון, תוכלו ליצור קשר עם האוניברסיטאות והמכללות בארץ דרך המוקד הטלפוני. דרך נוספת היא באמצעות התרשמות ראשונית באינטרנט, באתריהן האישי של המכללות, בהם ניתן לקבל מידע רב אודות התואר או הקורס. ועל מנת לברר על קורסים פשוטים לעיצוב גינות, גם כאן החיפוש באינטרנט יהיה המומלץ ביותר.

כנסו להתרשם מריהוט הגינה שלנו.

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח