אנו בשיווק ישיר מציעים לכם סוגים של בית ילדים מפלסטיק לחצר הפרטית שלכם.

  כאשר אתם נמצאים בזמן איכות בחצר, באוויר הטוב שבחוץ, והילדים רוצים לשחק, יש לנו את הפתרון! בית ילדים לחצר - מכל מיני דגמים וכל מני צבעים נעימים שהילדים שלכם ירצו לבלות שם את כל הזמן שלהם... כאשר הילדים מאושרים - אתם מאושרים. התרשמו ממגוון מוצרי בתי הילדים המוצעים למכירה.

  האם כדאי לבחור בית ילדים מפלסטיק או מעץ? יש מספר שיקולים שצריך לקחת בחשבון לפני שמקבלים החלטה
  משפחות רבות אשר נמצאות בתהליך בניית בית פרטי, חולמות על גינה ירוקה ומטופחת, בה הם יוכלו לשבת ביחד עם כל הילדים וליהנות מזמן איכות. לכן, כשאתם מגיעים לשלב בו אתם צריכים לעצב את הגינה ולקנות ריהוט, אל תשכחו לתת מענה גם לילדים הקטנים שבבית.

  בית ילדים לחצר הבית

  ילדים קטנים אוהבים לרוץ ולשחק במשחקי דמיון, ולפעמים כל מה שצריך לעשות הוא לקנות להם בית ילדים לחצר כדי לעודד אותם לעשות זאת. בזמן שאתם תשבו מתחת לפרגולה על אחת מפינות הישיבה לגינה, תשתו קפה ותנוחו מכל העומס שעבר עליכם במהלך היום, הם ישחקו בבית ויעבירו את שעות אחר הצהריים בהנאה רבה.

  רק דמיינו לכם כיצד תיראה שבת בבוקר, כשאתם יכולים להמשיך להתפנק במיטה או עם קפה ועיתון, בלי לשמוע כל רגע את צמד המילים "משעמם לי" מפי הילדים. בית ילדים לחצר זו גם אטרקציה מלהיבה שתמשוך אליכם חברים של הילדים, וכך תחסכו לעצמכם את הצורך להסיע ולהחזיר אותם מחברים או למצוא רעיונות להעסיק אותם.

  בית ילדים מפלסטיק או מעץ?

  השתכנעתם שבית ילדים זו קנייה חכמה, אך עכשיו אתם ניצבים בפני התלבטות נוספת והיא במה לבחור? בבית ילדים מפלסטיק או מעץ?

  התשובה תלויה בעיקר בשיקולים הבאים:

  • תקציב – הבחירה בין פלסטיק לעץ היא קודם כל שאלה של תקציב. בית ילדים מפלסטיק יעלה לכם מאות שקלים ולעומתו, המחיר של בית ילדים מעץ מתחיל מ-2500 ₪ ומטפס כלפי מעלה. השאלה היא לא רק מהו הסכום העומד לרשותכם לטובת העניין, אלא גם בני כמה הילדים שלכם וכמה שנים הם עשויים להפיק תועלת וליהנות מהאטרקציה החדשה.
    
  • אקלים – לאקלים השורר במקום בו אתם גרים יש גם השפעה. אמנם ישראל היא מדינה קטנה, אך יש הבדל בין מזג האוויר באילת לזה השורר בצפון רמת הגולן או בירושלים. מה הקשר בין בית ילדים למזג האוויר? בעיקר רמת העמידות של המוצר. בית ילדים מעץ יהיה רגיש יותר לגשמים ולחום השמש, ודווקא לבית ילדים מפלסטיק תהיה עמידות גבוהה יותר. אם אתם מתכננים להציב את המשחק במקום לא מקורה, אשר חשוף במהלך שעות היום לקרני השמש או לרטיבות, כדאי לקחת זאת בחשבון.
    
  • אטרקציה – מה אתם מחפשים? בית ילדים כשמו כן הוא, מוצר דמוי בית, עם דלת וחלון, המאפשר לילדים לשחק משחקי דמיון לבד או עם אחים וחברים. אם זוהי המטרה שלכם, בית ילדים מפלסטיק בהחלט יספיק, אולם במידה ואתם מעוניינים ביותר מכך, כדאי לבחון את האטרקציות השונות הנלוות לבתי ילדים מעץ, כמו ארגז חול, מגלשות ואפילו קיר טיפוס.

  יש גם דגמים מפלסטיק המגיעים עם מגלשה או מעין חצר, אך כשקונים בית ילדים מעץ, אפשר ליהנות ממתקן שישמש מעין פארק שעשועים קטן בגינת הבית הפרטית שלכם.


  שיווק ישיר מציעה לכם מלאי ענק של רהיטי גן במגוון דגמים מעוצבים ובמשלוחים נוחים, הזמינו מהאתר או התקשרו עוד היום!

  כרטיסים נתמכים
  תשלום מאובטח