בית ילדים לחוויה ילדות מרגשת

בית ילדים כתר פלסטיק נותן מענה לצורך הזה.כולנו אוהבים מבנים וחדרים במידות ובפרופורציות נעימות ונוחות, גם אם איננו יכולים להסביר זאת. בשפה המקצועית, כשרוצים לציין חלל נעים, משתמשים במונח קנה מידה אנושי.כאשר מדובר באנשים קטנים, גם המידות של החלל הנעים הן קטנות יותר. כל התינוקות והילדים אוהבים לשחק מתחת לשולחן, להכנס אל תוך קופסאות קרטון גדולות ולבלות עם הכלב במלונה, ליהנות מן טרמפולינות איכותיות בחצר, כלומר להיות במקום בו ניתן להסתתר ולהתכרבל.

כל ההורים רוצים לתת לילדיהם את הכל, לרבות חלל שהייה נעים. יחד עם זאת, הרעיון של הנמכת תקרה בחדר הילדים לא יבוא בחשבון ברוב המקרים משום מה. לשמחתנו, כיום ניתן לרכוש לילדים את חלל המשחקים של חלומותיהם, וכשמו כן הוא – בית ילדים .כתר פלסטיק מספקת מספר דגמים של בתי ילדים. בית ילדים כתר תמיד עשוי מפלסטיק עמיד בפני שמש, גשם ורוח, הוא לא מחליד, לא נרקב ולא דוהה. זהו מוצר בטיחותי שמתאים למיקום בכל חדר ילדים, בחדרי תינוקות, בחצר, ובמרפסת. בית ילדים פלסטיק לא דורש תחזוקה מיוחדת וניתן לניקוי בקלות רבה. הרכבתו קלה ומהירה.

דגמים שונים

בית ילדים דגם רנצהדגמים מיועדים לילדים בגילאים השונים, החל מתינוקות בני שנה עד שנתיים, ומשתנים במידות ובעיצוב בהתאם לקהל היעד. חלק מהדגמים ניתן לאבזור בריהוט מתאים. לכל דגם מספר אפשרויות של גוונים, לרבות הגוונים הוורודים לבנות והגוונים הנייטרלים המשתלבים בסביבה. גובהו של בית הילדים כתר הוא מעט יותר ממטר כך שילד קטן יכול לעמוד בו בצורה חופשית, ותמיד יש בו דלת וחלונות הצצה. ניתן לשבת בו, לאחסן בו משחקים וצעצועים אהובים ואפילו לישון בתוכו.

בית ילדים הוא מקום להתבודדות ולשיתוף בסודות כמוסים. בית ילדים כתר פלסטיק יכול להכיל מספר ילדים בבת אחת, מה שהופך אותו למוקד עניין מרכזי בעת אירוח חברים. עם בית ילדים כתר הילדים עסוקים, בטוחים ומרוצים, וההורים יכולים לקבל קצת שקט לעצמם.

לסיכום, בית ילדים כתר פלסטיק הוא צעצוע שמספק את הצרכים השונים של הילד: הצורך בתחושת בטחון, הצורך בהתבודדות ובתחושת עצמאות, הצורך במשחק והצורך במרחב הבנוי למידותיו. בית ילדים כתר הוא המקום בו יוכל הילד הקטן סוף כל סוף להרגיש כמו גדול.

לעוד מידע על ריהוט גן, היכנסו.

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח