שדרוג ריהוט הגן באמצעות מזרון

אנחנו אומרים די להתפנפנות וההתייפייפות וקוראים לתחילתה של עונת המקוריות שתתחדש כבר מהקיץ הקרוב, הרעיון להביא רוגע ואווירה נעימה ושלווה יותר אל הגינה הפרטית שלנו לא דיי בה בריהוט גן יוקרתי ומעוצב ומתחילה דווקא מהמקומות הנמוכים ביותר שלה. כיצד נוכל לעצב את גינת הבית ולשדרג אותה באופן מקורי מבלי לפגוע בעיצוב הקיים, ויותר מכך אפילו להאדיר אותו...? 

לקיחת פריט פשוט כל כך כמו מזרון, דווקא היא יכולה להיות בחרה מעניינת בעת המחשבה על שדרוג הריהוט בגינה.לפניכם כמה רעיונות מקוריים וחסכוניים במיוחד.מזרון בסגנון שנטי הוא אחד הטרנדים המבוקשים ביותר בכל הזמנים אשר אינם מצריכים מאתנו אנרגיות או בזבוז משמעותיים. מזרון ישן שקיים בבית או במחסן, רכישת חתיכת בד או לונג באווירה הודית או תאילנדית, כמה כריות נוי בגוונים וגדלים שונים, יהפכו את הגינה שלכם לאווירה רגועה ושלווה במיוחד.

מזרון זוגי מתנפח Camptownמזרנים לגינה

מזרנים בנוסח המזרח הרחוק הם בין העיצובים המבוקשים ביותר כיום שעדיין לא יצאו לרשתות, תפירה פשוטה של הבד למזרן והשלכה אקראית של מספק כריות (וכל המרבה הרי זה משובח) יביאו את השדרוג שבקשתם תוך מספר דקות ומספר שקלים בודדים. עיצוב פאנג שווי מקורי הוא תורת עיצוב בפני עצמה והיא תדרוש מכם השקעה פחות מתונה. עיצוב הפאנג שווי דוגל בעיצוב פשטני אך קלאסי ומתבטא במחצלות, שרפרפים ומזרונים נמוכים. היכולת לתת את הצבע הסיני לעיצוב הגינה תעניק ציביון מעניין במיוחד לעיצוב הכללי של הגן. אבזור נוסח סין באמצעות מחצלות גינה ואפילו מחיצות נייר מעוצבות יהפכו את הגינה שלכם למשהו שלא מהיבשת הזאת – תרתי משמע.

 שילוב מזרון כחלק מריהוט גן כתר פלסטיק

גינות בעלות עיצוב סטנדרטי של רהיטי כתר פלסטיק הם מהגינות הפשוטות ביותר, שלא הושקעו בהן יותר מיד תקציבים ומחשבה לפחות לא מבחינת הריהוט. 

יחד עם זאת, גם רהיטי הפלסטיק הישנים והטובים ניתנים לשדרוג מעניין בין אם במישרין ובין אם בעקיפין. 

שילוב של פינות ישיבה לגינה עם ריפוד על הכיסאות ומפות דקורטיביות על השולחן יעשו פלאים לעיצוב הגינה ולשדרוגה המהיר, תוספת של מזרון מעוצב לגינה בסגנון פינת מנוחה או בשמה הידוע יותר "זולה", תאפיין את הגינה בעיצוב חדשני, צעיר ומקורי הרבה יותר. 

מזרונים ונהנים – גינות גן משודרגות למשפחות.אחת ההנאות הכי גדולות מעצם קיומה של הגינה היא החופש לצאת קצת מהבית מבלי לעזוב את הבית. 

אבל מה עושים כאשר ישנם זאטוטים אשר דורשים תעסוקה מתמדת וחיפוש מתמיד לעניין וחידושים? פיזור כמה מזרונים מעוצבים בגוונים המתאימים לגינה ומתאימים לקפיצה ישדרגו את אורח החיים בבית ויקצרו את מלחמות ההתשה והתעסוקה  שקיימת במשפחות רבות אשר מתובלות בכמה ילדים קטנים עם מרץ גדול.


כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח