סוגי שערים חשמליים

שערים חשמליים עשויים להיות יפים ולשדר לחלל ולכניסה אווירת והרגשת יוקרה, כמו גם להוסיף לאווירת הביטחון באמצעות מאפיינים ותכונות חדשות וחדשניות.ישנם סוגים רבים של שערים חשמליים, הן מבחינת מנגנוני המנועים והן מבחינה ויזואלית. גם שיטת ההתקנה של השערים יכולה להשתנות מבית לבית, ופעמים רבות היא תיקבע על פי תנאי השטח. לכל אחת משיטות ההתקנה ישנם יתרונות וחסרונות בולטים אשר יש לקחת אותם בחשבון בזמן ההזמנה והחשיבה על כלל הפרטים. למשל מנגנון תחתון אשר מותקן מתחת לשביל הגישה ייראה יפה יותר ויהיה כמעט בלתי נראה, אולם ידרוש עבודה נוספת בכדי להבטיח ניקוז מים תקין ויכולת תחזוק סדירה.

התקנה עילית של שער אלקטרוני תהיה זולה יותר, בדרך כלל, וקלה יותר להפעלה ולהתקנה, אולם סביר להניח כי היא תיראה גסה ופשוטה יותר, לכאורה.  התקנה עילית מתבססת על אחת משתי שיטות הפעלה, אשר גם אותם יש לבדוק ולבחון יחסית למקום ההתקנה, למטרות השער ולדרישות הלקוחות. ההמלצה היא להתייעץ בטרם הרכישה עם מומחים בתחום, בכדי שההחלטה המתקבלת תהיה מושכלת ותיקח בחשבון גורמים רבים ככל האפשר.

ארבעה סיבות להתקנת שערים חשמליים

שמירה על משפחתך:  שערים אוטומטיים מציעים שקט נפשי עבור בעלי בתים רבים ודייריהם, מכיוון שבאמצעות השימוש במערכות ניטור ובקרת גישה, אפשר להגביל את הנכנסים לשטח הפרטי. השמירה על הבטיחות חשובה שבעתיים בבתים עם חיות מחמד וילדים, אשר יכולים להבטיח את שמירתם בסביבה הביתית המבוקרת. המטרה היא למנוע את יציאתם של ילדים קטנים מחוץ לעיניהם השומרות של הוריהם.

רצון לשמירה על ביטחון הרכב: בימים אלה, האדם המבקש לשמור על רכושו ורכבו מבקש בטיחות ונוחות מעשית. בתים שנמצאים ברחובות עמוסים או בשכונות צפופות, ידרשו שערים חשמליים אשר נפתחים באופן אוטומטי ואינם דורשים לזכור לסגור אותם באופן מיוחד. מעבר לנוחות, דרישה זו מקלה על ההורים מפני השארת ילד לבדו ברכב מונע.

חשיבות התמיכה המתמשכת: למרות שמדובר על התקנת שערים חשמליים, יש לזכור כי שערים אלה מגנים גם בעיתות חירום והפסקות חשמל, באמצעות סוללות גיבוי. אופציה נוספת אשר תוכל להבטיח הגנה מירבית הם שערים סולאריים הפועלים על אנרגיית השמש, ויכולים למנוע מצבים בעיתיים אלה.


מוסיף למראה הגינה: כמו כל ריהוט למרפסת, גם במקרה זה, שערים חשמליים יכולים להוסיף למראה העיצובי של החצר ולהוסיף בו יוקרה. כשיושבים במרפסת או בגינה, מעבר לביטחון האישי שחשוב ללא ספק, התיחום נותן לנו תחושה רגועה, תחושה שאנחנו שולטים במצב בתוך הבית שלנו. שער חשמלי יכול מאוד להועיל ולהוסיף לתחושה הטובה הזו.


כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח