רכישת סוככים למרפסת

ישנו מגוון פתרונות רחב אשר כולל סוככים למרפסת בסוגים שונים: 

פרגולת עץ, פרגולת אלומיניום, סוככי זרועות, מרקיזות, קסטה, סוכך מסילות, סוכך חלון, וירנדה, סוכך קבוע ועוד.לכל מרפסת התנאים הייחודיים שלה. 

מומלץ להיוועץ באיש מקצוע אמין ורציני אשר יבחן היטב את התנאים ויתן לכם הצעת מחיר בהתאם לפתרון ההצללה המתאים ביותר לכם.

בואו נבחן את מחירי הסוככים למרפסת כפי שסופקו לנו מומחים מחברת סוככי הזהב:

סוכך זרועות: 2900 - 9,000 ש"ח

סוכך זרועות מצולב: 3,600- 9,000 ש"ח

סוכך זרועות כפול: 3,500 - 9,000 ש"ח

סוככי מסילות: 900 - 2,300 ש"ח

מרקיזות: 1,600 - 3,100 ש"ח

טיפים לפני רכישה:

מומלץ להיוועץ עם מספר אנשי מקצוע: להיכנס לאתרי אינטרנט, לרשום לכם נתונים בצד ולהשוות אותם, לנסות לבחון כל היבט אפשרי: גודל המרפסת, עיצוב המרפסת, חומרים, זוית פגיעת קרני השמש, תקציב, חומרים ועוד.

חומרים: טיב החומרים יקבע את בלאי המוצר. כמו בכל רכישה אחרת גם בתחום הסוככים ישנם מוצרים אשר מיוצרים בישראל, באירופה ובמזרח הרחוק. הסברה המקובלת היא שמה שמיוצר במזרח הרחוק זול אך פחות איכותי. זה לא מדויק מכיוון שיש מגוון חברות ולשם כך יש להיוועץ עם אנשי מקצוע. הרכיבים שעליכם לבחון הם פרופילים של הסוכך, יריעת הסוכך, צבעים לצביעת הסוכך, חיישנים, סוגי עץ מלא ועוד.

חיישנים: המילה האחרונה בתחום ההצללה היא חיישני רוח, שמש וגשם. תפקיד החיישנים הוא לזהות את זוית פגיעת השמש, זוית הגשמים ועוצמת הרוח. החיישן יכול לפתוח ולסגור את הסוכך בהתאם כדי לשמור עליו מפני רוחות למשל, לכוונן את תריסי הפרגולה להצללה מיטבית וכן הגנה מפני גשם. מומלץ להיוועץ עם אנשי מקצוע בנוגע לסוגי חיישנים, יצרנים וכיוצא בזה.

צעד אחר צעד עד לרכישה:

תחילה יש לקרוא ולרשום דברים בצד. לבקש להיפגש לייעוץ עם מספר אנשי מקצוע כולל המומחים שלנו בשיווק ישיר.

לבחון מספר אלטרנטיבות ופתרונות (למשל: פרגולות לסוגיהן, סוככים לסוגיהם)ולסווג אותם על פי עמידותם לאורך שנים ורמת הבלאי שלהם.

לבנות תקציב הגיוני על פי הנתונים שבידיכם בחישוב אשר כולל גם את בלאי המוצרים.

סקירת הפתרונות הראויים מבחינת עיצוב המרפסת, לבחון מה מתאים לכם. הכוונה היא לעשות סינרגיה מבחינת מחיר, עמידות ועיצוב. מה הכי ישתלם לכם כלכלית, יחזיק מעמד לאורך שנים וגם יראה טוב במרפסת.

ביצוע תחקיר מעמיק של יצרני רכיבים וחומרים אשר כוללים: פרופלים, יריעת שימשונית, חיישנים, מנוע לסוככים ועוד. כדאי להיכנס גם לאתרים בחו"ל ולקרוא ביקורות אודות היצרנים.

מעבר לסוכך, רכשו לכם גם ערסל למרפסת איכותי שתוכלו ליצור שילוב נהדר עם חוויה מהנה.

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח