סל קניות

חדרי ילדים בעיצוב בוגר

רגע אחד הם פעוטות שרק התחילו לדבר עם שיבושי שפה מצחיקים שרק אנחנו מבינים, והופ – הם טינאייג'רס ששקועים עמוק בסלולרי/טאבלט ומדברים בשפה שרק החברים שלהם מבינים. למעשה, עוד לפני שהם טינאייג'רס במקרים רבים הם כבר רוצים להרגיש "כמו גדולים", ואחד המקומות הבולטים בהם השאיפה להיות בוגרים באה לידי ביטוי הוא באופן טבעי החדר שלהם. אכן, בתחום עיצוב חדרי הילדים ניתן להבחין במגמה בולטת של חדרים "מבוגרים" יותר, ולצד חדרי ילדים שכולם ארונות ומיטות מעוצבים של פיות מרחפות, דייגו-ים מקפצים ותמימות מתוקה, ניתן למצוא שלל חדרים שהעיצוב שלהם נגזר מעולמם של המבוגרים. בנוסף, ישנה כמובן האופציה של השילוב – חדר ילדים "ילדותי" עם מספר אלמנטים "מבוגרים", או לחילופין חדר ילדים בעיצוב של מבוגרים עם כמה נגיעות ילדות שיזכירו לזאטוט, ולהורים, שבכל זאת יש לא מעט קסם בגיל הזה.

מה כולל עיצוב "מבוגר"

ריהוט גינהישנן מספר דרכים המאפשרות לנו להקנות לחדר ילדים מראה מבוגר יותר. אפשר, למשל, לצבוע קיר אחד (או אפילו יותר) בצבעים עזים יותר מאלה הפסטליים הרכים שמאפיינים חדרי תינוקות וילדים רבים. גם שילוב של ארונות לחדר ילדים מעץ מלא בעלי גוונים כהים יעניק לחדר הילדים מראה יותר מבוגר.

יחד עם זאת מומלץ להשאיר את אזור המיטה בגוון נייטרלי על מנת שהשינה עצמה תהיה נינוחה ושקטה. גם הדפסים בשחור-לבן "יבגרו" את חדר הילדים, אך כמובן חשוב להקפיד שהתוכן שלהם יהלום חדר ילדים (גם אם הם רוצים להיות כבר מבוגרים). אופציה אחרת היא מיטה גדולה או פוטון רחב ידיים, שיקנו לילד תחושת בגרות ויאפשרו לו לארח חברים.

לפעמים די בפריטים בודדים כדי ליהנות מחדר ילדים בעיצוב בוגר – למשל סל כביסה בעל טקסטורה וצבעים מחוספסים משהו, פוף בגוונים כהים יחסית או שטיח מודרני.דרך נוספת להפוך חדר ילדים למבוגר יותר היא שילוב מושכל של גאדג'טים בעיצוב. לדוגמה, שולחן מחשב היי-טקי (ועליו כמובן מחשב) או מערכת סטריאו עם סטנד מגניב ורמקולים תלויים.

 • סוגי שערים חשמליים

  סוגי שערים חשמליים

  הקמת שערים חשמליים הם הדרך הקלה והפשוטה ביותר, בכדי להבטיח את פרטיות הדיירים ולסנן את כניסתם של הבלתי רצויים. שערים חשמליים יכולים לשמש ולהוות חסם כניסה עבור נכסים בגדלים שונים, החל מגינה פרטית ועד שטח ציבורי מגודר. 

  קרא עוד
 • לעשות על האש איכותי בגינה שלכם

  לעשות על האש איכותי בגינה שלכם

  איזה גריל צריך לבחור לעל האש איכותי? היכנסו לקרוא >>

  קרא עוד
כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח