הגינה כמרכז בילוי משפחתי

אם יש בביתכם גינה ולו אף כזו שאינה גדולה במיוחד, אתם יכולים להפוך את הקערה על פיה ולהפוך אותה למרכז הבילוי החדש של המשפחה וזאת באמצעות מספר פריטי חובה שיעזרו לכם להגשים, ליהנות ולאחד את המשפחה. אכילה משותפת של ארוחות ידועה כמאחדת ומחברת בין דיירי הבית וחבריהם. הגינה יכולה להיות מקום בו לא רק יושבים לאכול ארוחות משותפות תחת הפרגולה החדשה שלכם אלא גם מקום בו יושבים, נהנים ומדברים יחד בזמן הכנת המזון ולאחר הארוחה. לצורך העניין עליכם להתקין פתרונות הצללה (פרגולה, גזיבו לגינה וכו'), מנגל גז איכותי של נפולאון או גריל גז איכותי של גרנדהול אשר יעזור לכם לצלות בשר על האש בצורה הטובה ביותר ואם אפשר, גם מטבח חיצוני לאחסון כלי הגשה, סירים ושטיפת הכלים בו במקום.

ספא משפחתי

סט ישיבה דגם סן מרינוגריל גז דולק, ריחות הבשר הנצלה על הרשת הלוהטת, כוס יין נמזגת, כולכם בבגדי ים והופ! נכנסים לג'קוזי המפנק שלכם בגינה. חלום או מציאות? עבור רבים מאתנו מדובר במציאות אשר מתממשת מדי יום, בקיץ או בחורף, בבוקר או בערב, מתי וכמה שהם רק רוצים ועכשיו גם אתם יכולים. ג'קוזי לגינה אינו יקר כמו שהוא נשמע ועשוי לעלות בין 2000 ל- 25,000 שקלים, בעיקר בהתאם לגודל והספק משאבת המים. ניתן גם לשלב מערכות ספא משוכללות ולשדרג את החוויה בגינה עוד יותר.

משחקי ספורט

חלק בלתי נפרד מהבילוי המשפחתי עשוי להיות קשור בפעילות ספורטיבית בחצר. ניתן לממש זאת ע"י שימוש בשולחנות משחק שונים המיועדים לשימוש חיצוני. שולחנות המשחק עשויים לכלול שולחן פינג פונג, הוקי אוויר, שולחן כדורגל ועוד. ניתן גם להשתמש במתקני ספורט מקצועיים יותר על מנת לבלות יחד ולהתאמן כחלק בלתי נפרד מהגיבוש המשפחתי – מולטיטריינרים, טרמפולינה ואפילו להתקין בריכת שחייה בגינה. חשוב מאוד שהחצר תכלול גם פינות משחקים לילדים כגון "ארגז חול", נדנדה, ערסל ומגלשה קטנה.לגבי כל הפרטים אשר הוזכרו לעיל, חשוב שיהיו מותאמים אישית לצרכי המשפחה, הן מבחינת העלות והן מבחינת המימדים. תכנון מושכל של ריהוט בגינה יהפוך אותה למרכז הבילוי המשפחתי של הבית ויהפוך את הדיירים להרבה יותר משפחתיים ופחות אינדיבידואליסטים.

 • מצלמות אבטחה לגינה

  מצלמות אבטחה לגינה

  כולנו יודעים שלבתים פרטיים אשר יש להם גינה בבית הסבירות שהגנב יחליט לפרוץ אליהם גבוהה פי כמה מדירה בבניין קומות והסיבות לכך ברורות. לכן יש צורך במערכת מיגון לבית ולגינה ובראשה מערכת של מצלמות אבטחה מתוחכמות .

  קרא עוד
 • כיצד מעשנות בשר פועלות

  כיצד מעשנות בשר פועלות

  אחת הדרכים ליהנות מנתחי הבשר שתרכשו, עד לרמה של מעדן מלכים בעל טעם ממכר, היא באמצעות מעשנות בשר. 

  קרא עוד
כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח