ארונות פלסטיק של כתר

אבל מה שבטוח – אף אחד לא נהנה מלדרוך על הארנב המצפצף של הילד באמצע הלילה, או לזחול שעתיים מתחת לספה ולכל המיטות בניסיון למצוא את הנעל השנייה – או הראשונה – התואמת, או לקנות מעיל חדש בתחילת החורף כי המעיל הישן קבור תחת ערימה של בגדים אחרים אי שם בבוידם ואין שום גישה אליו. לכן כולנו זקוקים לפתרונות אחסון חכמים שיקלו עלינו מעט את החיים.

כתר מספקת מגוון של ארונות פלסטיק: ארונות אחסון וארונות שירות, המותאמים לסוגי התכולה השונים, כגון בגדים, צעצועים, כלי עבודה, כלי ניקוי ועוד. כמו כן, ארונות האחסון וארונות השירות מותאמים במידותיהם לסוגי החללים השונים, מהמרווח ועד הצפוף שביניהם. חלק מהדגמים מיועדים לתלייה על קיר, חלקם האחר – להעמדה. חלק מארונות האחסון וארונות השירות ניתנים לנעילה, בדגמים אחדים ניתן להזמין רגליים ולקבל ארון מוגבה מהרצפה.

בחלקם מתוכננים פתחי איוורור ומחיצות. קיים גם מבחר של עיצובים של ארונות אחסון וארונות שירות, לרבות שילובי גוונים וגימור דמוי מתכת, ולכן ניתן להתאימם לריהוט הגן הקיים. כל ארונות הפלסטיק הם קלים, עמידים בלחות, ניתנים לניקוי במטלית לחה או בחומרי ניקוי ביתיים, ומורכבים בקלות.

בחירת הארון הנכון

בבואכם לבחור את הארון המתאים, עליכם לשאול את עצמכם מספר שאלות. קודם כל, מה נדרש לאחסן? יש לזכור, כי המונח ארונות שירות מתיחס לארונות אחסון המיועדים לחומרי ניקוי או כלי בית, והמידות תוכננו בהתאם. התכולה קובעת את מידותיהם של ארונות האחסון וארונות השירות, את הצורך בפתחי איוורור, ואת החלוקה הפנימית של הארון. במידה ואתם צריכים מקום אחסון מסוג אחר תוכלו לשקול גם אולי להכניס מחסן גדול לגינה. מומלץ גם לבדוק את העומס המירבי בו יוכל לעמוד האלמנט שאמור לאחסן את הכל. ארונות כתר פלסטיק הם ארונות קלים ולא מיועדים לאחסון כבד. דבר שני, איפה ימוקם הארון? באיזה חדר, והאם בכלל על הרצפה או אולי זה חייב להיות ארון תלוי? והשאלה השלישית תהיה שאלה של עיצוב, גימור וגוונים של הארון.

לסיכום, ארונות אחסון וארונות השירות של כתר הם הפתרון האידאלי לחללי שירות ולעתים אף לחללים עיקריים בבית, במשרד ובמוסד. המגוון הרחב שכתר מציעה מאפשר התאמה לכל סוגי השימוש וניתן למצוא אותם אצלנו בשיווק ישיר.

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח