סל קניות

חשיבות עיצוב הגינות

 שהרי נפתולי העיצוב ועיצוב הנופים, מתפרסים על פני מישורים כה רבים. חשיבות העיצוב מקבלת משמעויות שונות בהתאם לאזור ומטרת הגינה עצמה. היכולת לקחת את הנושא ולסדר אותו למקשות שונות וברורות, תעזור לנו להבין את רמת החשיבות ומדתיות העיצוב, בכל גינה, חצר וגן.עיצוב גינות, הוא נושא כולל בתוך עיצוב הנופים, אשר בא לידי ביטוי כתחום יצירתי בפני עצמו ולפני שנדבר על חשיבות הציוד, חשוב מאוד לעסוק בחשיבות ההשקעה בעיצוב הנופים ושימת הדגש הפרטני לכל צורך.  עיצוב הגינות הפרטיות אל מול הגינות המוסדיות כמו עיצוב גני אירועים, יהיו שונים זה מזה, ועל כן, סוג הציוד ורמת ההשקעה יהיו שונים, בדרך כלל.בפרק הנוכחי, נעסוק בכמה אלמנטים הנמצאים למרעית עין השולי עיצוב הגינות, אך במבט קרוב החשיבות אינה נופלת מחשיבותן של הנקודות המרכזיות מעיצוב הנופים ועיצוב הגינה.

חשיבות הסלעייה בגינות של בתים פרטיים

סט ישיבה דגם אנדורההסלעייה בגינות הבתים הפרטיים, אינה מיועדת אך ורק עבור עיצוב גינות ונראות אסטטית וייחודית אלא תורמת גם לאיכות העבודה והטיפול בגינה הפרטית. סלעייה המשולבת באלמנטים מעוצבים ופתרונות נוחות לגינה יעניקו יעילות בעת עבודות הגינון ויאפשרו לכם לשמור על בריאות ושלמות הירק.

עיצוב זה הוא עיצוב אהוב במיוחד בקרב בעלי גינות גדולות ולבעלי גינות בחצרות של בתי יוקרה או אולמות אירועים, בשל העיצוב המלכותי ובשל היכולת לשמור על הצמחייה והדשא.השקעה בריהוט לגינה, ציוד כמו סלעייה איכותית והנחתה במקומות הנכונים, תאפשר לכם לשמור על בריאות הצמחייה בפני פגעי הטבע. הסלעייה, מסוגלת להעניק פתרונות צל לצמחים הזקוקים להגנה בפני השמש בימות הקיץ.

דשא מלאכותי או דשא טבעי - מה חסכוני ומומלץ

כמובן שהדשא הטבעי מקנה עיצוב רענן ומרשים הרבה יותר ממקבילו המלאכותי, אך כעת יותר ויותר נראה שדשא המלאכותי תופס חלקה מרובה בצל ותחת אור השמש בגינות הפרטיות מפאת סיבות כלכליות וסביבתיות. הדשא המלאכותי בשונה מהדשא האמיתי אינו דורש השקעה מרובה כמו חברו בעל מראה ה"נטוראל".

וויתור על  הצורך בכיסוח וההשקיה חוסכות כספים רבים מצד בעל הגינה ותורמים לסביבה כתוצאה מהחיסכון במים.כמו כן, כיסוח, הגורם להתעופפות שאריות דשא  באוויר, היוצר תופעות אלרגיות על אלה הרגישים במיוחד לפריחה הטבעית. נקודות אלה, גורמות לרבים מבעלי הגינות המוסדיות והפרטיות, לוותר על הדשא הטבעי ולהתהדר בדשא סינטטי. כמובן, שככל שההשקעה בדשא תהיה משמעותית יותר, הדשא יהיה איכותי ובעל נראות קרובה יותר לדשא אמיתי

פינה חמה בגן – השקעה בקמינים ותנורים לגינה

פריט מקובל ומבוקש בגינות, בעיקר בזמנים הקרירים יותר, הוא הקמין או תנור גינה חשמלי/גז, התנורים המעוצבים נותנים מענה חמים בערבים הקרירים בשילוב המראה המעוצב. קמינים המופעלים על גז או חשמל ניתן למצוא בכמה אופציות וסגנונות עיצוב וגודל, אחת החביבות על בעלי הגינות הפרטיות והמוסדיות היא בעיצוב המפיץ אור בעת פעולת החימום, אלמנט עיצובי המעניק שמץ של דרמטיות לעיצוב הגינה.

לעוד מידע היכנסו להתרשם ממגוון המוצרים האיכותיי שלנו בשיווק ישיר חברה לריהוט גינה עם מלאי תמידי זמין.

 • התקנת פרקטים לעיצוב הגינה

  התקנת פרקטים לעיצוב הגינה

  גינות היוו מאז ומעולם המרחב הנעים ביותר לשהות בו, מרחב שבמידה ועוצב כראוי, מרגיש ממש כמו בבית, אך עם האלמנטים הנוספים שרק השהות בחיק הטבע יכולה לתת.

  קרא עוד
 • פתרונות אחסון וארגון הבית של כתר

  פתרונות אחסון וארגון הבית של כתר

  בתרבות המאופיינת ברמת צריכה גבוהה אחסון וארגון הבית מהווים קושי. 

  קרא עוד
כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח