לקוחות יקרים, עקב מעבר למקום החדש "מושב גבעת כח"יתכן חוסר במוצרים באיסוף עצמי, לכן לפני הגעה נא לחייג לטלפון:03-6036166
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • AAA
להצעה משתלמת
שלח פרטים
| שדרת השלום 84, מושב גבעת כ"חלהזמנות 077-231-6660

להזמנות חייגו

077-231-6660

מומלץ להגיע אלינו כדי להתרשם מהתצוגה

מאמרים

פתרונות אחסון וארגון הבית של כתר

הפתרון שמציע השוק הוא מוצרי אחסון וארגון שיקלו על המלאכה. כתר פלסטיק מציעה מגוון פתרונות בתחום הריהוט לגן או לבית. התרבות המערבית אליה אנו משתייכים מתאפיינת בין היתר ברמת צריכה גבוהה. שופינג הפך לתחביב, למקצוע, לבילוי ולעניין של סגנון ומעמד. כמות החפצים הדרושים לנו גם לסיפוק הצרכים החיוניים הפיזיים וגם לסיפוק הצרכים האישיים והחברתיים רק עולה עם השנים.יחד עם זאת, ערך הקרקע והמודעות לצורך בחסכון בשטחי בנייה גם הם עולים וגוברים. במצב הזה, האחסון הופך להיות לנושא החם של ההווי היומיומי. אנו נקלעים בין הפטיש לסדן: איך נוכל לרכוש את כל הדברים היפים שראינו אצל השכנים והחברים, וגם לא נהפוך את הדירה הדי מצומצמת שלנו למוזיאון מאובק של החפצים שלא בשימוש? איך נוכל לאחסן את כל החפצים בצורה כזאת שגם נצליח למצוא אותם בעת הצורך מבלי להפוך את הבית כולו? איך נוכל למיין אותם באופן יעיל מבלי להדביק מדבקות עם מק"טים בכל מקום?

ארגז אחסון גלנווד 390 ל'פתרונות שונים של הצללה

גם כאן, כרגיל פתרונות הצללה, הם כמו, הפתרונות של צריכה. כלומר, אנחנו ננסה לפתור את הבעיה באמצעות רכישת מוצרי ארגון ואחסון. מגירונים, ארגונית מגירות, מגירות לאחסון עם או בלי גלגלים – כל המוצרים האלה ימצאו את מקומם בחדרי ביתנו. חברת כתר מציעה מגוון מוצרים לאחסון ביתי, העשויים מפלסטיק והמותאמים לצרכינו. מגירות לאחסון מאפשרות שליפה קלה ומיון של החפצים, ללא צורך להוציא את כל תכולת המגירה לפני שמוצאים את מה שנחוץ לנו.החומר ממנו עשויים מוצרי אחסון של כתר פלסטיק הוא עמיד בפני לחות וחזק, קל לניקוי ולא מתבלה לאורך זמן. קיימים שלל דגמים בעיצובים שונים שיכולים להתאים לריהוט קיים. כל המגירות, המגירונים וארגוניות האחסון מסופקים במצב מפורק ומורכבים בקלות, כך שהם יכולים להוות פתרון מצוין גם במקרים של פינוי דירה.

מגירות אחסון

מגירות לאחסון של כתר הן בעצם קופסאות פלסטיק בעלות אפשרות שליפה. מגירון או ארגונית מגירות של כתר פלסטיק זה כונניות עם או בלי גלגלים המורכבת מ- 3-6 מגירות. עומקם של המגירות, המגירונים והארגוניות הוא כ-40 ס"מ, מה שמאפשר למקם אותם על או מתחת לשולחן בצורה נוחה. רוחבם של מירב הדגמים הוא כ-30 ס"מ, כאשר קיימים גם דגמים צרים במיוחד לחסכון במקום.מוצרי ארגון הבית של כתר הם ארגונומיים, פשוטים והרכבה וזולים. המוצרים מתאימים לשימוש ביתי ומוסדי, החל ממטבח וחדר אמבטיה וכלה בגני ילדים ומשרדים

לתיאום פגישה אתנו- שיווק ישיר ולקבלת הצעת מחיר -  מלאו את פרטיכם

 

חזרה למאמרים