עיצוב ותכנון גינות

גינה יפה היא מקום מפלט, עיר מקלט, נקודה מיוחדת אשר משרה אווירה ייחודית לפי הדרישות שלכם, והרצון שלכם. גינה מעוצבת יכולה להתאים לגג של בניין משרדים, ובאותה המידה לפינה אינטימית בחצר של הבית שלכם, והכול תלוי בעיצוב.ישנם סוגים רבים של עיצובים וכיווני מחשבה בעולם עיצוב הגינות. 

ממש כמו כל דבר בעולם האסתטיקה, ישנן אופנות חולפות ורעיונות יציבים, דברים אשר מהווים תשתית ליופי ונוי, ואחרים אשר חולפים עם מעבר העונות.קשה לתאר במילים את סוגי העיצוב השונים הקיימים, אך ננסה לגעת ברעיונות האסתטיים העיקריים הנוגעים לכל עיצוב באשר בוא. ריהוט גינה היא צבע, מרחב וניגודים. משחקי אור וצל, ואווירה שונה בהתאם לרצון ולמרחב.

משחקים של סימטריה ואסימטריה בגינה הם דבר מרהיב, ודרך למשוך את תשומת לב המתבונן, האורח בגינה שלכם.

ישנם מעצבים ולקוחות אשר מעדיפים עבודה עם קווים ישרים, מבנה ברור וחד של גינה הדורשת טיפוח מתמיד.

אחרים מעדיפים מראה אורגני יותר, כמובן במסגרת ברורה ועם עיצוב חכם, אך לא בחיתוך ישר, ועם זוויות עגולות ורכות יותר. ישנו ספקטרום שלם של אפשרויות בין הגנים היפניים המדויקים לבין הגינות החופשיות  יותר מבחינת עיצוב ותכנון. וניתן לעצב כל גינה בנקודה המתאימה ביותר לאישיות של מזמין הגינה.

האלמנטים השונים בתכנון הגינה

תכנון ריהוט הגן שלכם מתבצע במספר שלבים. בשלב הראשון ישנה שיחה ראשונית בה הצרכים והרצונות של בעל הגינה מובאים במלואם. ישנם פרטים רבים שקשה לנסח ללא תמיכה של מעצב גינות אשר מספק מפרט של עיצוב ותכנון גינות מקצועי  אשר יודע מניסיון כיצד לשאול את השאלת הנכונות ולהציף את המידע הרלוונטי לאוויר.

השלב השני הוא המפגש בין הרצונות, הצרכים, התקציב ופני השטח, ויצירה של תכנית ברורה המשלבת את האלמנטים השונים כגון הצבת ספסלים, פינות ישיבה, צמחייה ואזורים מוצללים לכדי חזון ברור של הגינה השלמה. מתוך התוכנית המוגמרת יוצר המתכנן מהלך עבודה ברור הכולל את החומרים הדרושים לכל שלב, מה יהיו שלבי הבניה, ומכאן גם ייגזרו העלויות של הפרויקט.

לא משנה אם אתם בוחרים בגינה של פרחים, גן קקטוסים, גינת ירק או גינת זן, השלבים הינם דומים, ומאפשרים לכם להביא לידי ביטוי את כל הרצונות שלכם, והצרכים שלכם מהגינה, והרעיונות האסתטיים שלכם, כאשר המפגש עם הידע המקצועי והיכולות השונות של מעצב הגינה שלכם יוצר משהו חדש, ייחודי ומעניין.

ועכשיו, כשהגינה שלכם מעוצבת ומרוהטת בדיוק כפי שתמיד חלמתם, הגיע הזמן להיכנס פנימה. איך מעצבים את הבית לפי הויז'ן שלכם? נעזרים באתר של לבונה ולמשפץ לעיצוב כל חדרי הבית

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח