מזרונים לפינות ישיבה

אין ספק כי הישיבה בחצר הופכת כל יום לאיכותי הרבה יותר, תודות לחשיפת הריאות לאוויר נקי ולירוק המקיף.בשנים האחרונות ישנה יותר ויותר השקעה בחלקים החיצוניים של הבית דוגמת – הבריכה בגינה והחצר. 


לאחר שנים רבות בהן הבית וחללי הפנים שלו קיבלו את מרב תשומת הלב של המעצבים והדיירים, נכון להיום יותר ויותר בעלי בתים פרטיים ובעלי גינות מבינים כי ההשקעה בחצר אינה חשובה פחות מההשקעה בחללי הפנים של הבית. אורחים המגיעים זוכים להיחשף בראש ובראשונה לגינה ולכן ההשקעה בה הינה רבת משמעות.

כדי להעניק לגינה מראה מרשים מבלי לוותר על נוחות מקסימלית יש להשקיע בריהוט גינה איכותי ולרהט אותה כראוי. מזרונים לפינות ישיבה הופכים יותר ויותר פופולאריים תודות לנוחיות שהם מעניקים, תודות למראה הקליל והמרשים שלהם וכן תודות למשקל הקל ההופך אותם לקלים לנשיאה ומשחק בין רהיט לרהיט. 


היתרון הגדול ביותר של מזרונים אלו הוא היותם מזרונים נוחים, מרופדים ורכים ההופכים כל ישיבה בחצר לחוויה מרגיעה ומענגת.

סוגי המזרונים

בין מגוון המזרונים הנוחים המיוצרים כיום ניתן למצוא סוגים מיוחדים אותם אפשר להתאים לצרכים הייחודיים של כל לקוח ובהתאם למבנה הייחודי של כל חצר וגינה. מזרונים ייחודיים המותאמים לתנאי חוץ ויכולים להוות ריהוט נהדר למרפסת. עשויים מחומרים אלסטיים ואיכותיים מוצעים במגוון רחב של צבעים וגוונים מרתקים. 


המזרונים המוצעים לשכיבה מיוצרים במידות שונות כך שניתן להתאים אותם כמעט לכל ספה קיימת בחצר.

מזרונים ייחודיים מיוצרים לזוג, יחיד או אפילו למספר אנשים ומאפשרים ישיבה נוחה ושכיבה תומכת תודות לחומר גלם איכותיים. 

כריות נוי המיוצרות מספוגים איכותיים ומצופות בבד קורדורה מותאמות במיוחד לתנאי חוץ.כריות הנוי מיוצרות בצבעים מדהימים ובגדלים שונים כך שניתן להתאים אותן לרהיטים רצויים. הכריות מצופות בבד חסין למים כך שגם במקרה בו הן מתרטבות לא נגרם להן כל נזק.

סוגי המזרנים

מזרני שינה המיוצרים באופן מיוחד לתנאי חוץ כוללים מבנה תומך ונעים לגוף. מזרונים נוחים ומעניקים לגוף את התמיכה הרצויה.

מזרני השינה ניתנים לקילוף ולכיבוס של הבד המצפה על מנת לשמור על המראה הרענן ומלא החיים של הריפוד כולו.רצוי לבחור במזרני שינה המצופים בבד איכותי על מנת לשמור על צבעם גם בחשיפה ממושכת לשמש וגם במקרה של חשיפה לגשם בימי החורף. בחירה של מזרונים נוחים מבטיחה הרבה ימים של שקט והנאה.

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח