איך לשדרג את הגינה בעזרת רהיטי גן?

שהיה בחוץ כוללת כמובן טיולים ובילוי בחיק הטבע אך לאלו ששפר מזלם ויש להם גינה, הבילוי בה נותן למשפחה זמן איכות יחד. ככל שבגינה מושקעת חשיבה ותכולה של רהיטי גן ומוצרים שונים המספקים את צרכיו של כל אחד מבני המשפחה, כך ניתן לבלות יותר שעות כאלו בחוץ כל המשפחה יחד וגם כל אחד לחוד השמש הישראלית מאפשרת לנו, כאמור, לבלות בכיף מחוץ לבית. עם זאת, במיוחד כאשר מגיעים לשעות השיא - שעות הצהריים בהחלט יש לדאוג להגנה מפניה. 

ישנן מספר דרכים להצללה בגינה. אחת הדרכים הפשוטות יותר היא התקנתה של שמשיה גדולה שתוצב בפינת הישיבה.השקעה רבה יותר נעשית באמצעות התקנתה של פרגולה. לפרגולה ישנו גם תפקיד אסתטי ומתן מראה כפרי אך יוקרתי לגינה. ישנם גם סוככים המחוברים לגג המבנה ונפתחים בלחיצת כפתור כך שהם יוצרים הצללה בשטח נרחב. ניתן להתקין גזיבו לגינה או רשת צל שמספקות הצללה אך המראה שלהן פשוט ומעט "זרוק" יותר.

ריהוט מתאים לגינה

גזיבו מתקפל 3X3 בז מרבית האנשים מעוניינים שתהיה בידם האפשרות לשבת בגינה להנאתם. לשם כך יש לדאוג לריהוט מתאים. כאשר בוחרים ריהוט גן ומוצרים שונים האמורים להיות בגינה לאורך זמן יש לבדוק עד כמה החומר ממנו הם עשויים עמיד לתנאי מזג האוויר. השמש וגם הגשם מביאים לבלאי של חומרים שונים.

פלסטיק הוא חומר אשר עמיד יחסית. אם אתם מעוניינים דווקא ברהיטים מעץ, כדאי להתייעץ עם מומחה. 


העץ הוא חומר אורגני אשר מגיב לשינויי מזג האוויר ועשוי להתבלות. מספר סוגי עצים כגון עץ טיק בורמזי או עץ רד בלאו נחשבים לסוגי עצים עמידים. חומר נוסף שנחשב פופולארי ואף עמיד הוא ראטן, שיוצר מראה של רהיטי קש בעלי סיבים צפופים ונותן מראה כפרי לגינה.מלבד הריהוט וההצללה תוספת של אביזרים לקישוט או להשריה של אוירה מסוימת יוצרת את גינתו האישית של כל אחד. 

ניתן, לדוגמה, להוסיף לגינה בריכה, שהתקנתה אינה בהכרח יקרה אם אינה דורשת חפירה. אם ישנם ילדים, בית להתחבא ולשחק בו, מגלשה או נדנדה, הן על הדשא או הריצוף והן נדנדה תלויה יהפכו את הגינה למקום קסום עבורם. השלמת תחושת הזולה יכולה להיעשות באמצעות תליית ערסל, או פופים וכריות שתורמים לאווירה נעימה.

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח