שירות לקוחות והזמנות 077-2316660

מומלץ להגיע להתרשם מתצוגה במקום
אזל המלאי !!
857ffbc6ca4f04afa9f7ae291a2c78b31טרמפולינה 2.44

צרו עמנו קשר לגבי המוצר הזה

טרמפולינה 2.44 מטר 8 פיט JUMP

ילדים עם טרמפולינה שמחים יותר. מחקרים הוכיחו שלפעילות ספורטיבית השפעה מטיבה על מצב הרוח וגם משפרת את הציונים. מהטרמפולינות המושלמות של  JUMP נהנים שנים ארוכות בזכות ההקפדה על המפרט והייצור שלהן,  השילדה מגולוונת מבפנים ומבחוץ, המתכת עבה במיוחד 1.4 מ"מ, מה שמבטיח שלא תתעקם בקלות ושלא יווצרו קרעים במקום בו מתחברים הקפיצים אל המסגרת. 48 קפיצים באורך 14 ס"מ מגולוונים המעניקים את הטונוס הנכון לקפיצה. המסגרת בטיחותית מפלדה בקוטר 42 מ"מ ללא תפר הלחמה. לטרמפולינה 3 רגליים עבות ויציבות בקוטר 42 מ"מ. עמודי הרשת מוברגים לרגלי השלדה לחיזוק ולתמיכה נוספת לשילדה, לעמודים ציפוי ספוגים בעובי 1 ס"מ לבטיחות הילדים המקפצים. רשת ההגנה JUMP גבוהה במיוחד כ-1.60 מ'.

לפתח סגירה כפולה של חפיפה של הרשת. כיסוי הקפיצים  JUMP חוצץ בין הקפיצים לרגליים הרכות של הילדים ואפשר גם לקחת הפסקות ולשבת עליו ולנוח, ייצרנו כיסוי קפיצים פרימיום פלוס עם מילוי ספוג דחוס ועבה במיוחד 20 מ"מ, הספוג מצופה PVC במשקל 310 גרם לממ"ר, עבה איכותי חזק ומאריך ימים. משטח הקפיצה עשוי בד סרוג בהצלבה מיוחד שמיוצר בארה"ב PP פוליפרופילן צפוף ומחוזק heavy-duty ומוגן UV ונגד גשם (לא סופג רטיבות), כל הטבעות שסביבו תפורות ומחוזקות בשמונה תפרים לבטיחות וחוזק ומותאם לפעילות אינטנסיבית. גובה המשטח מהרצפה כ-70 ס"מ. לטרמפולינה לחצר  JUMP  תו תקן EN71-14 GS של TUV הגרמנית, משקל מקסימלי למשתמשים 100 ק"ג.

כל האביזרים של הטרמפולינה מתאימים ומיוצרים למזג האוויר בארץ, הם מוגני UV ואינם סופגים רטיבות ואצלנו אפשר להשיג את כל חלקי החילוף שאי פעם תצטרכו. 


אזל המלאי !!


אחריות: מנה ספורט - 7 שנים לשלדה, שנתיים לקפיצים, שנתיים למשטח הקפיצה, חצי שנה לכיסוי קפיצים ולרשת הגנה. האחריות אינה כוללת נזקי רוח כגון: כל שבר במסגרת, עמודי רשת, קרע ברשתות בגלל מעוף של הטרמפולינה. יש לקבע את הטרמפולינה.

זמן אספקה: 5 ימי עסקים , קיימת אפשרות לאיסוף עצמי

פרטים נוספים

אחריות - 7 שנים אל השלדה 

יצרן - מנה ספורט 

אספקה - 5 ימי עסקים שירות אדיב

שירות אדיב

קנייה בטוחה

קנייה בטוחה

משלוח מהיר

משלוח מהיר

כרטיסים נתמכים
תשלום מאובטח