איכות החיים פעמים רבות אינה מסתכמת בגינה ועל מנת להשלים את הדרישה יש להשקיע בעיצוב השטח המוגדר גינה בין היתר התקנת דשא סינטטי, הצבת ריהוט גן ועוד. מדשאות סינטטיות מאפשרות לבעלי הדירות ליהנות ממשטח דשא ירוק עד במהלך כל ימי השנה ומבלי להשקיע רבות בטיפוח הכולל הוצאות השקיה זמן ואנרגיות. יריעות הדשא הסינטטי, מאפשרות את הצבתן בהתאם לדרישותיכם ובהתאם לתקציב אותו אתם מגדירים. האפשרות להתאים את הדשא לו אתם מייחלים, בין אם אלו הם סיבים ארוכים או קצרים, מאפשרת לכל אדם ליהנות בצורה המקסימאלית ביותר מגינתו. רכישת יריעות דשא סינטטי צריכה להתבצע בצורה האופטימאלית ביותר מבחינתכם.

  עליכם בראש ובראשונה להגדיר את הצרכים האישיים שלכם בין היתר האם יש לכם ילדים המתרוצצים על הדשא, האם אתם משחקים כדורגל על המדשאה, האם היא נועדה לנוי בלבד וכדומה. לאחר שאפיינתם את הצרכים שלכם, הגדירו את התקציב הקיים ברשותכם וגשו לבעל מקצוע מוביל בתחום לשם התייעצות עימו. לא כל יריעה מתאימה לכל גינה ועל מנת שתבצעו התאמה מקסימאלית, התייעצו עם בעלי מקצוע מובילים בתחומם, הכנסו אל מאמרים ופורטלים אשר פורסמו ברשת ולמדו מעט אודות התחום. שימו לב שבחירת המדשאה כמו גם ריהוט הגן צריכה להתבצע בהתאם לתדירות השימוש שלכם בגינה. ככל שתדירות השימוש גבוהה יותר, כך חשוב לרכוש מדשאה איכותית יותר ולהיפך.

  הגינה שלכם היא השקט אותו אתם מחפשים

  בבואכם לארגן גינה אשר תשמש אתכם בצרכיכם הפרטיים כמו פינת ישיבה לגינה, נכון יהיה לרכוש דשא סינטטי בהתאם לדרישותיכם ואף ריהוט גן אשר עונה על צרכיכם. במידה ותתבקשו לשלם מחיר גבוה מהסכום העומד לרשותכם אל תתפתו לרכוש ולהכנס לתסבוכות כלכליים אך במקביל אל לכם לרכוש ציוד רק בשל הסכום הנמוך אותו אתם יכולים לשלם. ככל שתשקיעו היום, כך תוכלו ליהנות מהתוצר המוגמר גם מחר ואף בעוד שנה בתחזוקה מינימלית.

  קחו בחשבון כי עלות היריעה נקבעת בהתאם לסיבי הדשא למטר הרבוע, למשקל היריעה ולתשתית של הדשא הסינטטי דהיינו לחורי ניקוז בו. כל עוד אתם מתייעצים עם בעלי מקצוע מובילים וכל עוד אתם יודעים ומכירים בצרכים שלכם, הרי שאתם יכולים להיות רגועים ולסמוך על הבחירה שלכם שתשרת אתכם נאמנה ותפיק את המקסימום עבורכם. זכרו, בדיקה מקיפה מקדימה, עתידה לחסוך משאבים ומפח נפש בהמשך.

  כרטיסים נתמכים
  תשלום מאובטח